0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: darowizna-na-rzecz-walki-z-koronawirusem

Artykuły:

Darowizna na rzecz walki z koronawirusem – rozliczenie na gruncie PIT i VAT

Wpłacona darowizna na rzecz walki z koronawirusem może być odliczona w zeznaniu rocznym lub w zaliczce na PIT. W artykule omówione zostały kwestie związane z tą darowizną m.in. jej dokumentowanie i prawem do odliczenia. Sprawdź i przeczytaj!

23 stycznia 2023

Darowizna na rzecz walki z koronawirusem – jak rozliczyć pieniądze przekazane na zbiórkę

Wprowadzony w Polsce stan epidemii sprawił, że przedsiębiorcy oraz osoby prywatne wspierały finansowo działania na rzecz walki z koronawirusem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak powinna zostać rozliczona darowizna na rzecz walki z koronawirusem!

8 marca 2021

Produkty na walkę z koronawirusem – preferencje w VAT

Epidemia koronawirusa wymusiła opracowanie wielu rozwiązań, których celem jest ograniczenie jego rozprzestrzeniania. Państwo wysoce zaangażowało się w walkę z epidemią. Sprawdź, jak rozliczyć darowizny i przekazane produkty na walkę z koronawirusem!

9 czerwca 2020

Tarcza Antykryzysowa - wsparcie dla firm w związku z koronawirusem

Kolejna Tarcza antykryzysowej wprowadza następne rozwiązania, które mają wspomóc przedsiębiorców w walce z kryzysem. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadza Tarcza Antykryzysowa oraz na jakich warunkach mogą zostać przyznane kolejne formy wsparcia.

23 kwietnia 2020

Darowizna na rzecz walki z koronawirusem - siepomaga

Wprowadzony w Polsce stan epidemii oznacza konieczność podjęcia szczególnych działań. Z uwagi na to Fundacja Siepomaga zorganizowała zbiórkę na wsparcie walki z koronawirusem. Jak powinna zostać rozliczona darowizna na rzecz walki z koronawirusem?

25 marca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów