0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: doreczenia-elektroniczne

Artykuły:

Doręczenia elektroniczne - jakie zaszły zmiany?

Rozwój elektroniczny idzie do przodu. Dlatego też państwo próbuje się dostosować do aktualnej sytuacji. Doręczenia elektroniczne pism do urzędów jest jedną ze zmian. Takie doręczone pismo będzie miało taki sam skutek jak doręczenie pisma tradycyjnie.

28 października 2021

Doręczenia elektroniczne - poznaj najważniejsze aspekty

Cyfryzacja większości obszarów w sferze gospodarczej jest zauważalna niemalże na każdym kroku. Cyfryzacji doczekały się także uregulowane ustawą doręczenia elektroniczne. Przedstawiamy najważniejsze kwestie związane z e-doręczeniami na gruncie przepisów!

15 października 2021

E-Doręczenia – przesunięty termin wejścia w życie nowych regulacji!

Od 1 lipca br. miały wejść w życie przepisy dotyczące doręczeń elektronicznych. Termin wdrożenia usługi e-Doręczenia został jednak odroczony nowelizacją ustawy o doręczeniach elektronicznych. Sprawdziliśmy, od kiedy obowiązywać będą nowe przepisy!

29 czerwca 2021

Doręczenia elektroniczne – nowość w polskim systemie prawnym

Postępowania sądowe i administracyjne obejmują konkretne prawa. Dotyczy to również sposobu doręczania różnego rodzaju pism między stronami lub uczestnikami danej sprawy. Nowością w polskim systemie prawnym są doręczenia elektroniczne. Dowiedz się więcej!

13 maja 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów