0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: kontrola-pracownika-na-zwolnieniu-lekarskim

Artykuły:

Wniosek o kontrolę zwolnienia lekarskiego pracownika – darmowy wzór do pobrania

Kiedy należy złożyć wniosek o kontrolę zwolnienia lekarskiego pracownika oraz jakie dane należy umieścić we wniosku o kontrolę? Przeczytaj artykuł, poznaj odpowiedzi na powyższe pytania oraz pobierz wzór wniosku OL-2!

24 czerwca 2022

Kontrola zwolnienia lekarskiego - w jaki sposób ją przeprowadzić?

Rozporządzenie z dnia 27 lipca 1999 r. określa zasady przeprowadzania kontroli zwolnień lekarskich. W jaki sposób powinna przebiegać kontrola zwolnienia lekarskiego? Co zrobić w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości? Przeczytaj w artykule!

27 kwietnia 2022

Chory pod lupą pracodawcy i ZUS

W okresie jesienno-zimowym oraz z powodu pandemii wystawianych jest coraz więcej zwolnień lekarskich. Kiedy możliwa jest kontrola chorego na L4 i kiedy można ją przeprowadzić? Przeczytaj i sprawdź jak przebiega kontrola chorego na zwolnieniu lekarskim.

14 stycznia 2021

Kontrola pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim

Pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim ma co do zasady odpoczywać i kurować się, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia. Jednak gdy zajdzie podejrzenie, że zwolnienie nie jest wykorzystywane w sposób prawidłowy może nastąpić kontrola pracownika!

26 lutego 2018

Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim

Zdarzają się sytuacje, gdy zwolnienie lekarskie pracownika stanowi pretekst do uzyskania dodatkowego czasu, a nawet na podjęcie dodatkowego zajęcia zarobkowego. Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim jest jednak możliwa. Dowiedz się więcej!

25 sierpnia 2017

Fałszywe zwolnienie lekarskie - co za to grozi?

Fałszywe zwolnienie lekarskie są coraz popularniejsze. Co grozi w przypadku wykrycia nieprawidłowości w l4? Czy ZUS lub pracodawca mogą skontrolować pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim? Koniecznie przeczytaj artykuł by dowiedzieć się więcej!

20 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów