0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: leasing-pracowniczy

Artykuły:

Wypożyczanie pracowników pomiędzy pracodawcami

Pracownik może być zatrudniony u kilku pracodawców jednocześnie. Jednak czy prawo dopuszcza wypożyczanie pracowników pomiędzy pracodawcami? Czy pracownik może odmówić wykonywania pracy na rzecz innego pracodawcy? Przeczytaj o tym w artykule!

14 marca 2022

Outsourcing pracowniczy - kiedy może zostać zakwestionowany?

Outsourcing jest nowoczesną i bardzo wygodną formą zarządzania. Coraz częściej stosowany jest również outsourcing pracowniczy. Co oznacza ten termin? Jakimi przepisami jest uregulowany? W jakich przypadkach można go wykorzystywać? Sprawdź!

29 marca 2018

Co można wziąć w leasing - czyli wszystko o leasingu

Leasing cieszy się niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców. Przyczyn jest wiele - przede wszystkim jest to opłacalna i efektywna pod względem ekonomicznym metoda finansowania działalności. Dowiedz się, co można wziąć w leasing!

4 stycznia 2018

Outsourcing pracowniczy - czy jest dla Ciebie?

Obecnie outsourcingować można już niemal wszystkie działy firmy: produkcję, logistykę, obsługę klienta, sprzątanie, ochronę czy usługi księgowe. Na popularności zyskuje outsourcing pracowniczy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

1 czerwca 2017

Leasing pracowniczy - jak wynająć pracownika?

Przedsiębiorcy w ramach oszczędności bardzo często korzystają z zewnętrznego finansowania - popularnym rozwiązaniem są umowy leasingu. Czy przedmiotem leasingu może być... pracownik? Sprawdź, na czym polega leasing pracowniczy i jak wynająć pracownika!

2 sierpnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów