0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

9 wyników dla tematu: outsourcing

Artykuły:

Outsourcing controllingu w firmie

Czym jest i na czym polega controlling? Jak controlling może pomóc Twojej firmie? Czy dobrym wyborem dla Twojego biznesu jest outsourcing controllingu? Czytając ten artykuł poznasz odpowiedź na powyższe pytania!

25 maja 2023

Czym jest i na czym polega outsourcing?

Rozrastająca się firma oznacza coraz więcej elementów, nad którymi musisz panować. W praktyce warto zastanowić się nad oddaniem części zadań firmie zewnętrznej, czyli zainwestować w outsourcing. Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły omawianego tematu!

19 czerwca 2020

Powierzenie danych osobowych - na czym polega?

Czy przepisy o ochronie danych osobowych regulują również zagadnienia związane z powierzaniem danych osobowych? Na czym dokładnie polega powierzenie danych osobowych? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o tym, na rzecz kogo możemy go dokonać!

10 lipca 2018

Outsourcing danych osobowych, czyli podpowierzanie danych

Outsourcing, czyli powierzenie do wykonania innym podmiotom określonych funkcji realizowanych przez przedsiębiorcę, może dotyczyć również przetwarzania danych osobowych. Czy wiesz, na czym polega outsourcing danych osobowych? Jakie wymogi należy spełnić?

6 lipca 2018

Outsourcing - co to jest i jak wykorzystać go w firmie?

Outsourcing - czym jest i czy warto z tego skorzystać? Jakie są korzyści, a jakie zagrożenia z outsourcingu? Czym należy kierować się przy wyborze partnera zewnętrznego? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

25 czerwca 2018

Benchmarking i outsourcing - rola firm zewnętrznych w biznesie

Prowadząc własną działalność, nie musimy się skupiać jedynie na swoich możliwościach. Doskonałym źródłem wiedzy i dodatkowych zasobów są firmy zewnętrzne. Sprawdź, jak wykorzystują to przedsiębiorstwa, które stosują benchmarking i outsourcing.

16 sierpnia 2017

Co to jest outsourcing i jak może pomóc rozwinąć firmę?

Szukasz ciekawych rozwiązań dla swojej firmy? Chcesz zarządzać w nowoczesny sposób? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co to jest outsourcing i dlaczego warto wdrożyć ten rodzaj strategii w zarządzaniu swoim przedsiębiorstwem.

25 września 2016

Oddaj swój dział IT w ręce fachowców - outsourcing w firmie

Może warto zrezygnować z utrzymywania stanowiska informatyka w przedsiębiorstwie, w miejsce którego wprowadzona zostanie firma zewnętrzna? Czy warto oddać dział IT przedsiębiorstwa w ręce outsourcingowych pracowników? Sprawdź!

25 września 2016

Potrzebujesz specjalisty? Skorzystaj z outsourcingu!

Outsourcing to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów. Outsourcing jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla małych jak i dla dużych firm. Jednak na czym tak naprawdę polega? Dowiesz się, czytając nasz artykuł.

28 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów