0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: rownowazny-system-czasu-pracy

Artykuły:

Zakaz przedłużania dobowej normy czasu pracy

Zakaz przedłużania dobowej normy w stosunku do pracowników wynika z konieczności ochrony ich zdrowia. W jakim systemie i dla kogo dopuszczalne jest przedłużenie dobowej normy czasu pracy? Kogo obejmuje bezwzględny zakaz przedłużania dnia pracy? Przeczytaj

20 czerwca 2022

Czy możliwy jest niepełny etat w systemie równoważnym?

Czy możliwy jest niepełny etat w systemie równoważnym czasu pracy? Co na ten temat mówią przepisy Kodeksu pracy? Jakich zasad należy przestrzegać? Na te i inne pytania odpowiada nasz artykuł. Przeczytaj i poznaj odpowiedzi!

20 maja 2022

Jak wprowadzić równoważny system czasu pracy w firmie?

W artykule 135 Kodeksu pracy został opisany równoważny system czasu pracy, który może być stosowany, jeżeli uzasadnione jest to rodzajem pracy lub jej organizacją. Czym się charakteryzuje równoważny system pracy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

16 maja 2022

Równoważny system czasu pracy a lekki stopień niepełnosprawności

Przepisy prawa pracy dopuszczają kilka rodzajów systemów czasu pracy. Jednym z nich jest równoważny system czasu pracy. Czy może on być stosowany dla pracowników z lekkim stopniem niepełnosprawności? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się!

22 lutego 2022

Równoważny czas pracy - ile dni pod rząd może pracować pracownik?

W każdej firmie mogą występować różne systemy czasu pracy. Równoważny czas pracy pozwala na pracę powyżej 8 godzin dziennie. Jak rozliczać taki system czasu pracy? Czy mogą wystąpić nadgodziny? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

13 grudnia 2021

Czy pracownik może mieć przypisany więcej niż jeden system czasu pracy?

Czym jest system czasu pracy? Jakie istnieją systemu czasu pracy? Czym się one od siebie różnią? Jakich norm one dotyczą? Czy jeden pracownik może mieć przypisany więcej niż jeden system czasu pracy? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

9 września 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów