0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: zatrudnienie-cudzoziemcow

Artykuły:

Akta osobowe cudzoziemca – czy przechowywać ksero wizy, zezwolenia, paszportu?

Każdy pracodawca, który zatrudnia pracowników ma obowiązek prowadzić dokumentację pracowniczą. Jak powinny być prowadzone akta osobowe cudzoziemca? Czy różnią się od dokumentacji polskich pracowników? Przeczytaj i poznaj odpowiedź na to i inne pytania!

24 marca 2023

Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce - najważniejsze informacje

Co do zasady każdy podmiot, który prowadzi działalność gospodarczą może zatrudnić do pracy obcokrajowca. Na jakich zasadach odbywa się zatrudnienie cudzoziemców w Polsce? Jak wygląda procedura uzyskania zezwolenia o pracę na terytorium Polski? Sprawdź!

6 kwietnia 2022

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Coraz więcej polskich pracodawców zatrudnia obcokrajowców. Jednak dla wielu procedura zatrudnienia wciąż jest bardzo skomplikowana. Czym jest oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi? Na czym polega ta procedura? Sprawdź!

22 listopada 2021

Cudzoziemiec łatwiej zalegalizuje pobyt w Polsce!

Dzisiaj proces zatrudnienia obcokrajowca jest bardzo pracochłonny i skomplikowany. Pojawił się jednak projekt, który może sprawić, że cudzoziemiec zyska nowe przywileje, a sama procedura zostanie mocno uproszczona. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

18 czerwca 2021

Odpowiedzialność za wypłatę wynagrodzenia pracownikom podwykonawcy w sytuacji, gdy są oni cudzoziemcami

W związku z trudną sytuacją na rynku pracy, przedsiębiorcy zatrudniają do pracy cudzoziemców. Zgodnie z prawem, odpowiedzialność za wypłatę wynagrodzenia pracownikom będących cudzoziemcami, ponoszą także podmioty, niebędące ich pracodawcą. Przeczytaj!

15 czerwca 2020

Rejestracja oświadczenia o zatrudnieniu cudzoziemców - zmiany od 2018 r.

Od 2018 roku rejestracja oświadczenia o zatrudnieniu cudzoziemców będzie kosztowała 30 zł. Od nowego roku zostanie również wprowadzone zezwolenie na pracę sezonową cudzoziemców. Sprawdź, jakie jeszcze czekają nas zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców!

15 stycznia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów