0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

HR Summit 2022 - 19 i 20 września

Wielkość tekstu:

19-20 września, Warszawa

HR-owcu, dołącz do blisko setki uczestników 9 edycji HR Summit!

  • Zastanawiasz się, jak zarządzać działem HR w trudnych i zmiennych czasach?
  • Chcesz sprawdzić, jak nowocześnie rekrutować, aby przyciągnąć nowe talenty?
  • Nie wiesz, jak zbudować zróżnicowane i lepsze miejsce pracy dla Twoich pracowników?
  • Zastanawiasz się, jak działaniami EB wyróżnić się na rynku i jak angażować Twoich pracowników, aby to oni byli najważniejszymi ambasadorami Twoje marki?
  • Chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystywać analitykę danych, sztuczną inteligencję oraz automatyzację w pracy swojego działu?
  • Zastanawiasz się, jak angażować i inspirować swoich pracowników? Jak zbudować silny zespół oraz jak utrzymywać dobre relacje z ludźmi?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak projektować wyjątkowe doświadczenia pracowników, aby zatrzymać najlepsze talenty?

Przed każdym HR-owcem stoi szereg wyzwań wymagających ogromnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, dlatego w dniach 19-20 września 2022 r. spotykamy się w Warszawie podczas Kongresu HR Summit. Podczas 9 edycji wydarzenia będziemy mówić o tym co najważniejsze w pracy działów HR, dyskutować, tworzyć nowe idee, wymieniać się pomysłami.

Dołącz do naszej społeczności i wnieś swoje doświadczenia do jednej z najbardziej wartościowych platform dla środowiska HR na polskim rynku.

Poznaj doświadczenia takich firm jak m.in.: Grupa CIECH, MODIVO, TREFL, IKEA, YES Biżuteria, FM Logistic, LUX MED., PSE Innowacje.

Dajemy Ci inspiracje, wiedzę, możliwość poznania znakomitych praktyków, czas na networking oraz możliwość rozwoju. W zamian liczymy na Twoją obecność i zaangażowanie oraz otwarty umysł. Do zobaczenia podczas 9. Kongresu HR Summit.

Organizatorem kongresu jest Puls Biznesu.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów