0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wspolne-rozliczenie-z-malzonkiem

Artykuły:

Wspólne rozliczenie z małżonkiem - kiedy jest możliwe?

System podatkowy umożliwia małżonkom skorzystanie z preferencji jaką jest rozliczenie wspólne. Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby wspólne rozliczenie z małżonkiem było możliwe? W ramach jakich deklaracji rozliczenie może mieć miejsce? Odpowiadamy!

9 listopada 2023

Wspólne rozliczenie z małżonkiem i ulga dla rodzin 4+ a Polski Ład

Polski Ład stał się faktem dla podatników, a jego założenia wprowadzają zmiany - jak się okazuje, również korzystne dla pewnych grup. Przeczytaj i sprawdź, jak będzie wyglądać wspólne rozliczenie z małżonkiem i ulga na rodzin 4+ w ramach Polskiego Ładu!

20 stycznia 2022

Zawieszenie działalności a rozliczenie z małżonkiem

Zawieszenie działalności nie jest podstawą do ściągnięcia z przedsiębiorcy obowiązku złożenia rocznej deklaracji podatkowej. Zawieszenie działalności a rozliczenie z małżonkiem? Czy taka sytuacja jest możliwa? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

27 lutego 2020

Działalność gospodarcza na ryczałcie i etat a wspólne rozliczenie z małżonkiem

Wspólne rozliczenie z małżonkiem w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej co do zasady jest dozwolone. Muszą jednak zostać spełnione odpowiednie kryteria. Dowiedz się, czy możesz skorzystać ze wspólnego rozliczenia rocznego z małżonkiem!

4 marca 2015

Kiedy można rozliczyć się wspólnie z małżonkiem?

Jednym z przywilejów jakie dotyczą rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych, z pewnością jest wspólne rozliczanie się małżonków.

5 lipca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów