0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych – merytoryczna wiedza i nowoczesne rozwiązania!

  • mkbr

Wielkość tekstu:

Współczesna księgowość to nie tylko słupki, faktury i żmudne wyliczenia na podstawie dokumentów dostarczanych przez klientów. Biura rachunkowe to nowoczesne przedsiębiorstwa szukające rozwiązań, które podwyższą jakość oferty, przyspieszą pracę, ale także sprawią, że usługi świadczone przez księgowe wkroczą na wyższy poziom

Jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe, dostarczasz usługi związane z księgowością i rachunkowością to III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR jest miejscem, które musisz odwiedzić. To właśnie tu spotykają najwięksi przedstawiciele branży, rozmawiając o nowościach i zmianach w przepisach prawa, ulgach podatkowych i wszelkiego rodzaju rozliczeniach. Ubiegłe edycje pokazały, że wśród przedstawicieli biur rachunkowych istnieje silna potrzeba spotkań i wymiany doświadczeń, a MKBR jest najlepszym do tego miejscem. Głównym celem Kongresu jest dostarczenie właścicielom polskich biur rachunkowych wiedzytechnologii i informacji niezbędnych do podnoszenia jakości.

Zapraszamy od 26 do 27 października do Targów Kielce na Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych!

Dla klientów Poradnika Przedsiębiorcy przygotowaliśmy zniżkę. Aby skorzystać z ceny specjalnej, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocji: MKBR2022A2.

Więcej informacji: https://www.targikielce.pl/mkbr

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów