0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Świat nieruchomości na wysokich obcasach: Jubileuszowe Forum Inwestorek 2024

Wielkość tekstu:

Mimo wyzwań związanych z inflacją i ograniczoną dostępnością kredytów, kobiety nieustannie manifestują chęć aktywnego udziału w branży nieruchomości, rozwijania swoich przedsiębiorstw i dbania o finanse. Jednoznacznie potwierdza to coroczne Forum Inwestorek, gromadząc kobiety z całej Europy, a nawet z odległych miejsc, takich jak Dubaj czy Kanada. Społeczność Inwestorek liczy obecnie ponad 8 tysięcy kobiet, a 20 kwietnia 2024 roku odbędzie się jubileuszowa, 5. edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Kobiety w świecie nieruchomości

Szpilki… dużo szpilek, sukcesy, inspiracje, biznesowe relacje i wyjątkowa atmosfera – to tylko część tego, co oferuje Forum Inwestorek. Celem tego wyjątkowego spotkania jest zrzeszenie zarówno doświadczonych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek z branży, celem wymiany kontaktów, inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy.

Program Forum

Forum Inwestorek to całodniowe wydarzenie o charakterze wysoce merytorycznym, podczas którego uczestniczki skorzystają z wiedzy i doświadczenia kilkunastu prelegentów, reprezentujących różne obszary branży nieruchomości. Panel dyskusyjny obejmie tematy inwestycji w metale szlachetne, rynki kapitałowe, a także skuteczne inwestowanie i pomnażanie kapitału dzięki nieruchomościom zagranicznym. 

Jedną z prelegentek będzie Elżbieta Liberda – radca prawny, autorka książki „Być rentierem”, która podkreśla wagę profesjonalnego przygotowania do inwestycji. 

- Jeśli czujemy, że nieruchomości to biznes dla nas, trzeba działać - zachęca Liberda. - Ale do tego trzeba się dobrze przygotować. Dobra dokumentacja, odpowiednie zabezpieczenie interesów w umowach i inwestowanie w nieruchomości z uregulowanym stanem prawnym to warunek powodzenia biznesu - dodaje.

Po zakończeniu części oficjalnej uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w wieczornym after-party.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Krok po kroku dowiesz się, jak inwestować oraz wykorzystywać możliwości rynku nieruchomości.
  • Posłuchasz inspirujących historii kobiet odnoszących sukcesy jako inwestorki.
  • Poznasz najnowsze trendy w branży nieruchomości.
  • Otrzymasz informacje, jak skutecznie pomnażać kapitał w czasach rosnącej inflacji.
  • Nawiążesz relacje biznesowe i dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych.

W każdej edycji bierze udział kilkaset kobiet, inwestujących w nieruchomości. Uczestniczki poprzednich edycji mówią:

  • Konferencja ta pokazała, jak duża siła tkwi w kobietach. Inspirujące rozmowy podczas przerw, wymiana kontaktów oraz doskonałe panelistki sprawiły, że udział w konferencji na długo zapada w pamięć, a nawiązane kontakty owocują biznesowymi przedsięwzięciami - wylicza Małgorzata Lewandowska - uczestniczka, która od 5 lat aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości.
  • Znalazłam osobę, z którą rozpoczęłam współpracę przy inwestycji w Łodzi. Inna uczestniczka zaproponowała mi ciekawą współpracę przy flipie – podsumowuje swój udział Anna Krzykowska, początkująca inwestorka, która – jak nam oznajmiła - swoją pierwszą inwestycję odważyła się zrobić właśnie po opisywanej konferencji.

Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć Ciebie

Forum Inwestorek to nie tylko nieruchomości, ale przede wszystkim społeczność silnych kobiet inwestujących w siebie. Dołącz do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu 20 kwietnia 2024 roku w Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie w Warszawie www.inwestorki.pl.

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów