0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: nagroda-jubileuszowa

Artykuły:

Nagroda jubileuszowa - kiedy przysługuje?

Komu wypłacana jest nagroda jubileuszowa? Jakie są zasady jej przyznawania, obliczania i wypłacania? W jakim terminie powinna zostać wypłacona? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kto nabywa prawa do nagrody jubileuszowej i po ilu latach pracy!

22 lutego 2024

Zwrot nagrody jubileuszowej a korekty PIT

Nagroda jubileuszowa jest świadczeniem które wypłaca się pracownikom po osiągnięciu odpowiedniego stażu pracy. Zdarzają się sytuacje, że pracownik otrzyma nagrodę jubileuszową niezgodnie z przepisami. Czy konieczny jest zwrot nagrody jubileuszowej?

22 września 2022

Potrącenia niealimentacyjne z innych świadczeń niż wynagrodzenie za pracę

Czy potrącenia niealimentacyjne dotyczą wszelkich należności, do których zapłaty obowiązany jest pracownik, z wyłączeniem sum egzekwowanych na zaspokojenie świadczeń alimentacyjnych? Jak dokonuje się potrąceń z innych świadczeń niż wynagrodzenie? Sprawdź!

4 kwietnia 2022

Staż jubileuszowy w firmie pozabudżetowej - jak ustalić?

Co do zasady nagrody jubileuszowe wypłacane są w zakładach budżetowych, ponieważ wynika to z przepisów. Nie ma jednak przeszkód, aby takie nagrody były wypłacane także w firma prywatnych. Jak ustalić staż jubileuszowy w firma pozabudżetowej? Sprawdź!

16 marca 2022

Urlop wychowawczy a staż pracy i nagroda jubileuszowa

Urlop wychowawczy przysługuje pracownikowi będącemu rodzicem. Jakie jednak niesie za sobą konsekwencje rezygnacja z pracy na rzecz sprawowania osobistej opieki nad dzieckiem? Czy urlop ten wlicza się do stażu pracy? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się!

25 czerwca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów