0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

17 wyników dla tematu: biuro-rachunkowe

Artykuły:

Biuro rachunkowe XXI wieku - Kompendium

O czym warto wiedzieć prowadząc biuro rachunkowe? Najważniejsze informacje i praktyczne porady znajdziesz w darmowym ebooku. Dowiedz się!

21 sierpnia 2023

Prowadzenie biura rachunkowego

Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś jego pracownikiem? Pobierz darmowego ebooka: Prowadzę biuro rachunkowe - praktyczne wskazówki!

4 lipca 2023

Marketing biura rachunkowego

Jesteś właścicielem biura rachunkowego? Zastanawiasz się jednak jak prowadzić marketing biura rachunkowego, by pozyskać większą liczbę klientów? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie działania marketingowe warto wprowadzić w swoim biurze rachunkowym.

4 czerwca 2023

Biuro rachunkowe on-line

Biuro rachunkowe online przeżywa aktualnie swój rozkwit. Sprawdź jak możesz zyskać na współpracy z biurem online oraz jak korzystny wpływ będzie miała na prowadzenie przez ciebie działalności.

25 stycznia 2023

„Biura rachunkowe na zakręcie – działać i wygrywać w zmieniającym się świecie”!

Konferencja zaplanowana na 8 listopada br. to już III edycja wydarzenia w całości poświęconego problemom i wyzwaniom z jakimi mierzą się dziś biura rachunkowe. Zapraszamy!

5 listopada 2022

Obowiązek podatkowy w biurze rachunkowym

Kiedy powstaje obowiązek podatkowy w biurze rachunkowym w podatku dochodowym i podatku VAT?

2 września 2022

Prowadzenie biura rachunkowego - najważniejsze informacje!

Jak rozpocząć prowadzenie biura rachunkowego? Jakie formalne obowiązki muszą zostać spełnione? Przeczytaj o zasadach otwarcia biura rachunkowego, obowiązkach, które ciążą na zakładającym oraz o tym, kto może taką działalność założyć!

19 sierpnia 2022

Jak założyć biuro rachunkowe - wszystko co musisz wiedzieć!

Interesujesz się ekonomią, księgowością lub finansami? Masz doświadczenie związane z pracą w rachunkowości? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco powinieneś być zainteresowany tym, jak założyć własne biuro rachunkowe! Wyjaśniamy krok po kroku!

23 lipca 2022

ZUS jako darmowe biuro rachunkowe? Wielkie plany modernizacji

ZUS realizuje zadania z zakresu ubezpieczeń w Polsce. Płatnik składek aktualnie nie może liczyć na zbyt duże wsparcie tej instytucji, ale podobno sytuacja ma ulec zmianie. ZUS planuje zostać wirtualnym biurem rachunkowym! Czy to możliwe? Sprawdź!

6 października 2020

Czy certyfikat księgowego może wrócić?

W 2014 r. został zniesiony certyfikat księgowego, co spowodowało spore zmiany na rynku tego rodzaju usług. Czy z perspektywy czasu deregulacja zawodu księgowego była dobrą decyzją? Sprawdź, czy może nastąpić powrót do certyfikacji? Dowiedz się więcej!

25 maja 2020

Księgowość online, czy biuro rachunkowe online - dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej o księgowości online i o tym, dla kogo jest idealne rozwiązanie. Odpowiednie prowadzenie księgowości to podstawowy obowiązek każdego przedsiębiorcy. Jeśli nie zostanie on spełniony, to może doprowadzić do konsekwencji karno-skarbowych,

4 grudnia 2019

Dodatkowe obowiązki biur rachunkowych w zakresie walki z praniem brudnych pieniędzy!

Walka z praniem brudnych pieniędzy jest bardzo ciężka. Jakie dodatkowe obowiązki biur rachunkowych wiążą się z walką z bezprawiem? Jakie kary mogą spotkać biura rachunkowe, które nie przestrzegają nałożonych na nie obowiązków? O tym w poniższym artykule.

1 marca 2018

Nieuczciwa konkurencja - czego boją się biura rachunkowe?

Nieuczciwa konkurencja może zdarzyć się, gdy z biura rachunkowego odchodzą pracownicy. Jak się zabezpieczyć przed nieuczciwą konkurencją, jaki i z kim podpisać umowy o zachowaniu tajemnicy przedsiębiorstwa?

23 sierpnia 2017

Dodatkowe obowiązki dla biur rachunkowych

Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu z 16 listopada 2000 r. biuro rachunkowe ma pewne dodatkowe obowiązki. Sprawdź, jakie.

30 grudnia 2016

Kto odpowiada za błędy biura rachunkowego?

Zawierając umowę z biurem rachunkowym przedsiębiorcy czują się bezpiecznie powierzając swoje rozliczenia profesjonalistom. Co w sytuacji gdy biuro popełni błąd? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kto odpowiada za błędy biura rachunkowego!

22 sierpnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów