0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

XVIII Kongres ICV POLSKA (Controlling Intelligence Adventure 2024)

Wielkość tekstu:

Największy międzynarodowy kongres dla CFO, dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, controllerów i finansistów oraz menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

18
edycja

23
prelegentów

250
uczestników

8  
prelekcji

W nadchodzącym XVIII Kongresie ICV Polska (Controlling Intelligence Adventure 2024), który odbędzie się 22-23 kwietnia 2024 r. w Poznaniu, branża finansowa i controllingowa znów zbierze się, by podzielić się wiedzą, nowymi trendami oraz innowacjami kształtującymi przyszłość sektora. Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) zaprasza na to prestiżowe wydarzenie, które co roku skupia rzeszę wybitnych specjalistów z całej Europy Środkowo-Wschodniej, w tym CFO, dyrektorów finansowych, controllerów, menedżerów ds. rachunkowości zarządczej, analityków i data scientists, jak również członków zarządów, CEO, dyrektorów i kierowników działów operacyjnych.

W tym roku pod hasłem „Race for Talent! – Future work in finance and controlling” skupimy się na kluczowych obszarach takich jak: New Work, Artificial Intelligence (AI), Sustainability, ESG Reporting, Controlling, Business Partnering, Business Intelligence (BI) oraz Robotic Process Automation (RPA). Ponadto w programie nie zabraknie sesji tematycznych dotyczących zarówno wyzwań, jak i możliwości, jakie niesie za sobą digitalizacja i rozwój nowych technologii w obszarze finansów i controllingu.

Naszymi prelegentami w tym roku będą m.in. Dr. Kim Louisa Dillenberger, Vice Academic Director of the Centre for Performance Management and Controlling at Frankfurt School of Finance & Management, Prof. Dr. Mike Schulze, Vice President for Research and Practice Transfer w CBS International Business School, oraz wielu innych uznanych ekspertów i praktyków branżowych. Każdy z nich przyczyni się do pogłębienia dyskusji na temat ewolucji roli controllingu i finansów w nowoczesnych organizacjach, podkreślając znaczenie innowacyjnego stosowania AI, rozwoju kompetencji oraz kluczowych trendów w zarządzaniu talentami.

Wydarzenie oferuje nie tylko szereg prelekcji merytorycznych, które inspirują i zmieniają podejście do zarządzania przedsiębiorstwami, ale także wyjątkową możliwość do integracji i networking. Dzięki temu uczestnicy mają szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale również zbudować wartościowe relacje biznesowe, które mogą zaowocować w przyszłości.

Kongres jest odpowiedzią na rosnące potrzeby sektora finansowego, który coraz bardziej opiera się na nowoczesnych technologiach, takich jak AI, ML, BI, RPA i BD. Dlatego też szczególny nacisk położony będzie na praktyczne aspekty wykorzystania tych narzędzi w codziennej pracy finansistów i controllerów.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze finansów i controllingu do rejestracji na stronie internetowej controllingintelligenceadventure.pl. XVIII Kongres ICV Polska to wyjątkowa okazja, aby nie tylko podążać za najnowszymi trendami w branży, ale także aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu przyszłości sektora finansowego i controllingu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do uczestnictwa w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych roku. Dołączcie do grona 250 uczestników CIA 2024  i bądźcie częścią społeczności, która wpływa na kształtowanie przyszłości finansów i controllingu.

Poradnik Przedsiębiorcy jest patronem medialnym wydarzenia.

Wszystkie niezbędne informacje o XVIII Kongresie ICV POLSKA (CIA 2024) tutaj: https://controllingintelligenceadventure.pl/

Zapisz się: » rejestracja <<

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów