0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

SEO Vibes Poland - największa konferencja WhitePress z międzynarodowymi ekspertami

Wielkość tekstu:

Najnowsza wiedza z zakresu SEO i content marketingu i nie tylko, międzynarodowi prelegenci, praktyczne warsztaty i nieograniczony relaks w Termach Bania – to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji SEO Vibes Poland. Konferencja organizowana przez WhitePress odbędzie się w dniach 15-18 maja w Białce Tatrzańskiej. Bilety na wydarzenie są dostępne w trzech pakietach. 

Międzynarodowi eksperci SEO na Podhalu

W tym roku na konferencji SEO Vibes Poland wystąpi ponad 25 czołowych ekspertów z całego świata. Podczas wykładów, warsztatów i mastermindów zaprezentują oni najświeższe trendy w digital marketingu, które będą przydatne zarówno dla dyrektorów marketingu, właścicieli firm, jak i specjalistów SEO i content marketerów. 

Na głównej scenie pojawią się m.in.: Fery Kaszoni, Dyrektor Zarządzający w Search Intelligence Ltd, entuzjasta wyszukiwarek i doświadczony programista. Liraz Postan, międzynarodowa ekspertka w obszarze SEO i contentu, prelegentka na takich globalnych konferencjach jak Brighton SEO (wystąpi z tematem “Two cents about SEO with Low-budgets”), Mads Singers, specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem w firmach Fortune500 takich jak Xerox i IBM (przedstawi prelekcję “Niching down the right way – where most SEO's go wrong?”), Christopher Hofman Laursen, Head of SEO w agencji InboundCPH, duńskiej agencji marketingu internetowego z Kopenhagi (zaprezentuje temat “How to unlock user insights with Customer Journey Mapping on Google”) oraz Kamila Cichocka, CMO Microsoft w regionie Europy Środkowej, współpracowała z globalnymi markami, tworząc innowacyjne podejścia do wprowadzania produktów na rynek oraz kampanie marketingowe.

Nie zabraknie również prelekcji związanych z tematem, który od ponad dwóch lat jest numerem 1 w branży SEO i content marketingowej. Mowa oczywiście o sztucznej inteligencji. O wykorzystaniu AI oraz jej wpływie na pracę ekspertów SEO opowiedzą m.in. Stacey MacNaught (prelekcja: “Beyond Article Writing: AI in Your Link Building Efforts”) i Heather Physioc (wystąpienie “The Trust Horizon: Credibility is the Next Big Battleground in AI-Influenced Search”).

  • SEO Vibes Poland to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń nie tylko z polskimi specjalistami, lecz także zagranicznymi liderami branży. Mamy doświadczenie w organizacji międzynarodowych eventów, ponieważ w zeszłym roku przygotowaliśmy ich aż 17 w całej Europie i poza nią. Ten rok będzie jeszcze bardziej intensywny. Za nami prestiżowa konferencja w Dubaju, a przed nami kolejne kilkanaście SEO Vibes on Tour. Eventy branżowe realizujemy na całym świecie m.in. w Sao Paulo, Istambule czy Dublinie, ale tylko na SEO Vibes Poland na uczestników czekają aż 3 wieczory networkingowe, które są szansą na nawiązanie nowych kontaktów i poznanie różnych podejść do SEO i content marketingu, a także digital marketingu w ogóle. Wyjątkowa formuła naszej konferencji pozwala na wspólne spędzenie czasu, integrację, relaks, a także zdobywanie wiedzy. A to pozwala wyciągnąć maksimum z tego wydarzenia zarówno pod kątem merytorycznym, biznesowym, jak i relacyjnym. Ponadto, poprzednia edycja imprezy została oceniona bardzo wysoko przez uczestników i uzyskała ocenę 9/10, w tym roku mamy nadzieję powtórzyć, a nawet przebić ten sukces – mówi Patrycja Górecka-Butora, Head of Marketing, WhitePress.

Mastermindy, które rozwiną biznes SEO

Podczas SEO Vibes Poland 2024 odbędą się również mastermindy dotyczące skalowania agencji SEO. Sebastian Suma, Co-founder i CEO agencji Sempai, pokaże, jak zarządzać firmą w oparciu o dane. 

O tym, jak w stabilny sposób rozwijać biznes agencyjny poprzez budowanie struktur i wprowadzanie procesów, opowie Jarosław Miszczak – CEO Bluerank. Ekspert podpowie także, jak budować interdyscyplinarne zespoły projektowe w branży digital oraz jak mierzyć efektywność organizacji podczas skalowania.

Z kolei Ewelina Podrez-Siama, założycielka grupy agencji Fox Strategy, zdradzi tajniki budowania zespołu otwartego na rozwój i zmianę, a także pokaże, jak stopniowo oddawać odpowiedzialność członkom zespołu. To będzie świetna okazja do poznania narzędzi niezbędnych do tworzenia kultury organizacyjnej w firmie.

  • Program SEO Vibes Poland 2024 został zaprojektowany w taki sposób, by po zakończeniu konferencji każdy uczestnik wrócił do pracy z listą konkretnych rzeczy do wdrożenia. Skupiliśmy się na praktycznych zagadnieniach, które realnie zwiększą efektywność działań i przełożą się na rozwój firm. Dlatego oprócz case studies omawianych podczas prelekcji na naszych gości czekać będą dodatkowe warsztaty i mastermindy prowadzone m.in. przez Koray’a Tuğberk Gübüra, CEO & Founder Holistic SEO & Digital czy Damiana Sałkowskiego, CEO Senuto – dodaje Anna Halama-Flisowska, Marketing Team Leader, WhitePress.

Po warsztatach czas na termy, czyli bilety all in one

Udział w SEO Vibes Poland to nie tylko szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i poznanie międzynarodowych ekspertów, lecz także możliwość nawet 4-dniowego wypoczynku w samym sercu Podhala, u podnóża polskich Tatr. Pakiety PLATINUM VIP i GOLD obejmują noclegi w hotelu Bania wraz z lunchem i kolacją, wstęp do hotelowej części
SPA&Wellness oraz nielimitowany wstęp do Term Bania w czasie pobytu. Zagraniczni uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać ze specjalnie zorganizowanych transferów z lotniska w atrakcyjnej cenie. 

Osoby, które planują skupić się wyłącznie na edukacji, mogą wybrać bilet EDU bez opcji noclegu, upoważniający do udziału w 12 prelekcjach międzynarodowych ekspertów na Main Stage oraz mastermindach, warsztatach i prelekcjach na BLUE Stage. Każdy pakiet obejmuje ponadto poczęstunek podczas przerw oraz welcome pack dla uczestników konferencji.

Konferencja SEO Vibes Poland 2024 posiada akredytację DIMAQ – międzynarodowego standardu kwalifikacji w obszarze digital marketingu. Za udział w wydarzeniu posiadacze certyfikatu DIMAQ otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Szczegółowy harmonogram SEO Vibes Poland 2024 oraz bilety na wydarzenie są dostępne na stronie WhitePress.

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów