0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Prowadzenie biznesu

Wzór rekomendacji, czyli jak napisać referencje dla pracownika

Po zakończeniu stosunku pracy z pracownikiem może on poprosić nas o wystawienie referencji dla przyszłego pracodawcy. Jak wygląda taki dokument? Czy istnieje wzór rekomendacji? Przeczytaj nasz artykuł, poznaj odpowiedzi i dowiedz się więcej!

25 lipca 2023

W czasie wolnym

Kiwi - dlaczego warto wzbogacić nim dietę?

Kiwi po przekrojeniu wygląda bardzo efektownie. W dodatku jest smaczne i orzeźwiająca, nadaje się zarówno jako przekąska, jak i składnik innych dań. Czy jednak jest zdrowe? Z pewnością pod włochatą skórką kryje się wiele właściwości. Dowiedz się więcej!

14 marca 2023

Prowadzenie biznesu

Rotacja pracowników - jak zapobiegać wysokim wskaźnikom rotacji?

W każdej firmie ma miejsce mniejsza lub większa rotacja pracowników i nie powinno to niepokoić. Jednak jej wysoki wskaźnik wymaga działań. Na czym polega rotacja? Jak obliczyć wspomniany wskaźnik? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

8 listopada 2022

HR w praktyce

Opinia o pracowniku - jak należy ją napisać?

O referencje prosi zazwyczaj sam pracownik, gdyż mogą być mu one potrzebne w procesach rekrutacji. Opinia o pracowniku jest jednak innym dokumentem, który bywa tworzony także poufnie. Jak napisać opinię o pracowniku? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

27 października 2022

W czasie wolnym

Arbuz i jego zdrowotne właściwości

Wiele osób nie wyobraża sobie upalnych dni lata bez podjadania orzeźwiającego, soczystego arbuza. Nawadnia on organizm i obniża temperaturę ciała. Pojawia się jednak pytanie czy arbuz ma zdrowotne właściwości? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

11 sierpnia 2022

HR w praktyce

Pokolenie Y - charakterystyka przedstawicieli

Pokolenie Y w dużej większości weszło już na rynek pracy. Dlaczego jednak może przerazić pracodawców? Kim są przedstawiciele tej generacji? Czy w stereotypach na ich temat jest trochę prawdy? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

25 czerwca 2022

HR w praktyce

Jakie są rodzaje komunikacji w firmie?

Nie da się ukryć, jak ważna jest odpowiednia komunikacja w firmie – na każdym poziomie. Przepływ informacji jest kluczowy w wielu kwestiach. Jakie rodzaje komunikacji możemy spotkać w przedsiębiorstwach? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się!

25 czerwca 2022

HR w praktyce

Zdolności interpersonalne – dlaczego są ważne?

Zdolności interpersonalne rozwinięte na wysokim poziomie są często wymagane przez pracodawców. Kompetencje miękkie grają coraz większą rolę podczas rekrutacji. Czym właściwie są umiejętności interpersonalne i dlaczego warto, by pracownik je posiadał?

25 czerwca 2022

HR w praktyce

Synergia w pracy zespołowej - jak działa?

Na czym polega synergia w pracy zespołowej? Czy przy jej pomocy można osiągnąć więcej, pracować wydajniej i efektywniej? Jak może wpływać na pracowników? Przeczytaj nasz artykuł, poznaj odpowiedzi na te pytania i dowiedz się więcej na ten temat!

19 lipca 2022

HR w praktyce

Direct search - na czym polega ta metoda rekrutacji?

Direct search, jak sama nazwa wskazuje, to wyszukiwanie bezpośrednie. Na czym dokładnie polega ta metoda rekrutacji i w jakich przypadkach warto ją zastosować? Jakie są zalety takiego procesu rekrutacyjnego i co może przynieść firmie? Sprawdź w artykule.

7 kwietnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów