0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

HR w praktyce

Kompetencje zawodowe – przykłady i podział

Kompetencje zawodowe to nie tylko mierzalne umiejętności, które możemy łatwo udowodnić. To także cechy charakteru przydatne podczas pracy. Jak wygląda podstawowy podział kompetencji zawodowych? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedź na to pytanie!

10 marca 2022

W czasie wolnym

Język żyrafy czy język szakala - który stosujesz najczęściej?

Język żyrafy i szakala jest najlepszym zobrazowaniem, jak wygląda nasza komunikacja. Którym językiem posługujesz się na co dzień? Co to oznacza? Jaki ma to związek z porozumieniem bez przemocy? Przeczytaj nasz artykuł, by poznać odpowiedzi na te pytania!

25 lipca 2022

W czasie wolnym

Owoce wspomagające odchudzanie - co warto jeść?

Choć niektórzy radzą, by unikać owoców w czasie diety, warto je jeść, lecz z rozwagą. Niektóre z nich pomagają w zmniejszeniu wagi ciała, dlatego powinno się wzbogacić o nie swój jadłospis. Jakie owoce jeść, kiedy chcemy zgubić wagę? Sprawdź!

25 czerwca 2022

Prowadzenie biznesu

CEO w firmie, czyli kto? Poznaj znaczenie popularnych skrótów!

Niektóre nazwy stanowisk naprawdę niewiele nam mówią. Kim jest CSO, ASM, COO czy CEO w firmie? Jak rozumieć te skróty i czy osoby pełniące te funkcje potrzebne są w każdym przedsiębiorstwie? Przeczytaj nasz artykuł, by poznać odpowiedzi na te pytania.

31 sierpnia 2022

W czasie wolnym

Brak energii po chorobie – jak odzyskać siły?

Brak energii po chorobie nie jest czymś, co powinno nas martwić. Organizm, szczególnie po kuracji antybiotykami, może być nieco osłabiony. Warto więc sprawić, by siły wróciły. Co należy zrobić, aby tak się stało? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

11 kwietnia 2022

Prowadzenie biznesu

Wzór rekomendacji, czyli jak napisać referencje dla pracownika

Po zakończeniu stosunku pracy z pracownikiem może on poprosić nas o wystawienie referencji dla przyszłego pracodawcy. Jak wygląda taki dokument? Czy istnieje wzór rekomendacji? Przeczytaj nasz artykuł, poznaj odpowiedzi i dowiedz się więcej!

19 sierpnia 2022

W czasie wolnym

Herbata - jakie są jej zdrowotne właściwości?

Pijemy ją w ogromnych ilościach, niejednokrotnie codziennie, często nie poprzestając na jednej. Zastanawiałeś się jednak, czy herbata jest zdrowa i można ją pić niemal bez ograniczeń? Jakie właściwości ma ten napój? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

25 czerwca 2022

W czasie wolnym

Rozmawianie ze sobą nie musi być oznaką choroby

Kiedy zorientujemy się, że mówiliśmy do siebie, czujemy że zachowujemy się dziwnie i z pewnością nie było to nic dobrego ale czy tak naprawdę jest? Wręcz przeciwnie! Rozmawianie ze sobą może pomóc w wielu przypadkach. Przeczytaj artykuł i sprawdź!

25 czerwca 2022

HR w praktyce

Metoda FUKO – na czym polega i jak ją stosować?

Informacja zwrotna jest bardzo ważna, jednak przekazywana w nieodpowiedni sposób może narobić więcej szkody niż pożytku. Jak krytykować mądrze? Przydatna może okazać się metoda FUKO. Na czym polega? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!

25 listopada 2021

Rozwój osobisty

Umiejętności analityczne – na czym polegają i jak je rozwijać?

Często oczekujemy, że nasz kandydat do pracy będzie posiadał umiejętności analityczne. Dlatego też są to jedne z częściej wymaganych kompetencji. Czym właściwie są umiejętności analityczne i w jaki sposób je rozwijać? Podpowiadamy w naszym artykule!

24 kwietnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów