0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

HR w praktyce

Mocne strony osobowości – jak o nich mówić?

Jednym z pytań, które niemal zawsze pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej, jest to o mocne strony osobowości kandydata. Warto więc zdawać sobie sprawę z tego, jakie mamy zalety i umieć o tym mówić. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

7 kwietnia 2022

HR w praktyce

Pokolenie X na rynku pracy - charakterystyka

Jak zachowują się przedstawiciele pokolenia X na rynku pracy? W jaki sposób pracodawcy mogą ich zmotywować do większej efektywności? Przeczytaj kolejną część cyklu o pokoleniach w pracy i dowiedz się, jakie cechy posiada pokolenie X w pracy!

13 maja 2022

HR w praktyce

Pokolenie Z na rynku pracy - charakterystyka

Najmłodszym pokoleniem, które wchodzi na rynek pracy jest pokolenie Z. Jej przedstawiciele rozpoczęli już kariery - czym się charakteryzują i jakie są prognozy z nimi związane? Jak sobie radzą? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź na te pytania!

3 lipca 2022

HR w praktyce

HR miękki a HR twardy - jakie są między nimi różnice?

Działy Human Resources otwierane są właściwie w każdej firmie. Ich pracownicy zajmują się wieloma zadaniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Czym różni się HR miękki od HR twardego? Odpowiadamy na to pytanie w artykule!

28 czerwca 2022

HR w praktyce

Zdolności komunikacyjne – co się na nie składa i dlaczego są ważne?

Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że umiejętności miękkie są tak samo ważne jak twarde, a czasami nawet ważniejsze. Składają się na nie między innymi zdolności komunikacyjne. Przeczytaj artykuł i sprawdź, co się na nie składa.

1 marca 2022

Prowadzenie biznesu

Tendencyjność optymistyczna w biznesie - jak się przejawia?

Wydawać się może, że optymizm przynosi same pozytywne aspekty do naszego życia. Dzięki niemu mamy przecież poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Co jednak, gdy pojawi się tendencyjność optymistyczna? Czy to może zaszkodzić naszej firmie?

7 kwietnia 2022

HR w praktyce

Rozmowa kwalifikacyjna – trudne pytania do kandydatów

Nie da się ukryć, jak stresująca może być dla kandydatów do pracy rozmowa kwalifikacyjna – trudne pytania wymagają od nich doskonałego przygotowania. Co tak właściwie można rozumieć przez trudne pytania? Podpowiadamy w naszym artykule!

7 kwietnia 2022

HR w praktyce

Najczęstsze błędy w CV - jak ich unikać?

Zdarza się, że otrzymujemy dokumenty aplikacyjne od kandydata i widzimy w nich masę błędów. Niektóre mogą przekreślić szansę na zatrudnienie. Jakie są najczęstsze błędy w CV? Co powinno zwrócić naszą uwagę? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się!

7 kwietnia 2022

HR w praktyce

Mobbing w pracy – gdzie zgłosić mobbing?

Mobbing w pracy jest często poruszanym zagadnieniem, jednak czy zawsze wiemy, czym jest i jak się objawia? Jakie obowiązki mają pracodawcy w tym zakresie? Gdzie zgłosić mobbing? Sprawdź! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

7 kwietnia 2022

Prowadzenie biznesu

Metoda 5 why w rozwiązywaniu problemów

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i to naturalne, że w firmie pojawiają się problemy. Kluczowe jest jednak ich prawidłowe rozwiązanie. Pomocna może być w tym przypadku metoda 5 why. Na czym polega? Przeczytaj w naszym artykule!

25 czerwca 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów