0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Dotacje

Outplacement - wsparcie dotacyjne dla przedsiębiorców i pracowników

Przedsiębiorcy oraz ich pracownicy mogą skorzystać ze wsparcia dotacyjnego finansowanego ze środków unijnych, którego celem jest aktywizacja osób bezrobotnych i biernych zawodowo. Czy wiesz, czym jest outplacement oraz na czym polega? Wyjaśniamy!

20 marca 2023

Dotacje

Re_Open UK czyli dotacje dla firm, które ucierpiały przez brexit

Założeniem programu Re_Open UK jest wsparcie przedsiębiorców dotkniętych wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej. W ramach programu możliwe jest złożenie wniosku o dofinansowanie do czterech typów projektów. Sprawdź, kto skorzysta!

16 marca 2023

Dotacje

Wsparcie w starcie - zasady ubiegania się o pożyczkę

Wsparcie w starcie to program rządowy, który ma na celu wspieranie przedsiębiorców przy otwarciu pierwszego, własnego biznesu. Program ten ściśle określa, jakie zasady należy spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę. Sprawdź, co można nią sfinansować!

10 marca 2023

Dotacje

Sukcesja firm rodzinnych - jak uzyskać wsparcie?

Sukcesja firm rodzinnych dotyczy coraz większej liczby przedsiębiorstw. Dotacja otrzymana na sukcesję firmy w ramach działania „2.21 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwoju 2014–2020” może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu pod okiem doradców!

6 marca 2023

Dotacje

Zakończenie realizacji projektu – obowiązki i konsekwencje popełnienia zaniedbań

Umowa o dofinansowanie projektu określa datę rozpoczęcia oraz zakończenia realizacji projektu. Zakończenie realizacji projektu wiąże się z pewnymi obowiązkami dla realizującego. O czym należy pamiętać przy zakończeniu projektu? Odpowiadamy!

22 lutego 2023

Dotacje

Kontrola projektu unijnego – jak się do niej dobrze przygotować?

Co do zasady otrzymaną dotację ze środków unijnych na realizację danego przedsięwzięcia należy rozliczyć. W tym celu realizowana jest kontrola projektu unijnego. Jak się do niej przygotować oraz jakie błędy można w jej trakcie popełnić? Sprawdź!

20 lutego 2023

Finansowanie biznesu

Kredyt ekologiczny – zwiększenie efektywności energetycznej przedsiębiorstwa

Kredyt ekologiczny jest instrumentem zwiększającym efektywność energetyczną przedsiębiorstw poprzez modernizację infrastruktury. Czy wiesz, jak uzyskać kredyt ekologiczny, jakie są warunki skorzystania z kredytu i ile środków można otrzymać?

15 lutego 2023

Dotacje

Baza Usług Rozwojowych - kto może skorzystać?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą powinni stale się doszkalać, jak i również dbać o kompetencje swoich pracowników, aby utrzymać wysoką pozycję na rynku. Sprawdź w artykule, czym jest baza usług rozwojowych i kto może z niej skorzystać!

13 lutego 2023

Dotacje

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich - kto może skorzystać?

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich to program Unijny, którego głównym celem jest poprawa konkurencyjności rolnictwa, zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi oraz zrównoważony rozwój terytorialny obszarów wiejskich. Sprawdź, jak skorzystać z dotacji!

10 lutego 2023

Finansowanie biznesu

Kredyt technologiczny – jak wejść na wyższy poziom innowacji?

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mogą ubiegać się o kredyt technologiczny. Wspomniany kredyt ma bardzo korzystne warunki, a jego celem jest wpieranie innowacyjności polskich przedsiębiorstw. Sprawdź, jak skorzystać z kredytu na innowacje!

30 stycznia 2023

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów