0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: 40-euro-rekompensaty

Artykuły:

Jak naliczać 40 Euro rekompensaty za opóźnienie w płatności

Prowadzisz własną działalność i masz problem ze ściąganiem należności? Możesz ubiegać się o 40 euro rekompensaty z tytułu zwłoki w płatnościach kontrahentów! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się kiedy przysługuje rekompensata i jak ją przeliczać!

21 marca 2023

Wezwanie do zapłaty 40 euro za opóźnienie - jak się bronić?

Za płatność po terminie grożą nie tylko odsetki. Można też naliczyć 40 euro rekompensaty za koszty odzyskiwania należności. Coraz więcej firm wysyła wezwanie do zapłaty 40 euro. Obrona przed zapłatą nie jest prosta, ale jest możliwa. Jak się bronić?

2 maja 2019

40 Euro rekompensaty za opóźnienie płatności - komu przysługuje?

Prowadzisz własną działalność i masz problem ze ściąganiem należności? Możesz ubiegać się o 40 euro rekompensaty z tytułu zwłoki w płatnościach kontrahentów! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kiedy przysługuje rekompensata i jak ją przeliczać!

24 października 2016

40 Euro rekompensaty za opóźnienie płatności - nowelizacja

Prowadzisz działalność gospodarczą i masz problem ze ściąganiem należnych ci środków? Sprawdź, czy możesz ubiegać się o 40 euro rekompensaty z tytułu zwłoki w płatnościach kontrahentów! Dowiedz się, kiedy przysługuje rekompensata i jak ją przeliczać!

29 września 2016

Czy możliwe jest obciążenie dłużnika kosztami windykacji?

Egzekwowanie należności od dłużników nie jest łatwym zadaniem, a do tego jest dość kosztowne. W jakich sytuacjach możliwe jest obciążenie dłużnika kosztami windykacji? Jaka będzie wysokość rekompensaty? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

8 sierpnia 2016

Rekompensata za koszty odzyskiwania należności

Walczyłeś o odzyskanie należności? Zastanawiasz się, czy przysługuje Ci rekompensata za koszty odzyskiwania należności? Dowiedz się, co zrobić w przypadku, gdy dłużnik ma kilka długów wobec jednego wierzyciela. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej

2 czerwca 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów