0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: biuro-informacji-gospodarczej

Artykuły:

Biuro Informacji Gospodarczej - jak sprawdzić wiarygodność podmiotu?

Biuro Informacji Gospodarczej (BIG) przechowuje i udostępnia informacje nie tylko o nierzetelnych dłużnikach. Gromadzi on dane o wiarygodności płatniczej podmiotów, biorących udział w obrocie gospodarczym. Czym zajmują się BIG? Jak zgłosić dłużnika?

29 czerwca 2020

Nieuczciwy kontrahent - jak zweryfikować uczciwość kontrahenta?

Co zrobić, gdy trafi Ci się nieuczciwy kontrahent? Co zrobić aby uniknąć takich sytuacji? Przeczytaj i dowiedz się, jak możesz zweryfikować uczciwość swoich kontrahentów aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji zawarcia umowy z nieuczciwym klientem.

22 maja 2020

Czym zajmuje się Biuro Informacji Gospodarczej? 

Biuro Informacji Gospodarczej pośredniczy w udostępnianiu informacji gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem informacji na temat dłużników. Jakie dane są udostępniane? Dowiedz się w jakiej formie funkcjonuje Biuro, oraz kto sprawuje nad nim nadzór!

24 maja 2019

Krajowy Rejestr Zadłużonych, czyli informacje o dłużnikach!

1 lutego 2019 roku Ministerstwo planuje wprowadzić Krajowy Rejestr Zadłużonych. Czy KRZ zastąpi dotychczasowy Rejestr Dłużników Niewypłacalnych? Gdzie zostaną ujawnione dane zadłużonego? Kto trafi do rejestru? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz si więcej!

29 maja 2018

Miękka windykacja - zasady

Egzekwowanie zaległych długów od dawna jest postrzegane jako działanie skomplikowane i nie zawsze kończące się oczekiwanym sukcesem. W odzyskiwaniu nalezności przydatna może być miękka windykacja. Poznaj nasze wskazówki i odzyskaj swoje pieniądze!

22 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów