27 wyników dla tematu: korekta-kosztow

Artykuły:

Obowiązkowa korekta kosztów a księga przychodów i rozchodów - nowe dowody księgowe

Czy wiesz, jak zmieniają się przepisy odnośnie korekty kosztów? Czy korekta kosztów jest obowiązkowa? Jakie dokumenty mogą stanowić podstawę wpisu do KPiR? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

15 grudnia 2014

Obowiązkowa korekta kosztów przy obrocie bezgotówkowym

Nierozliczanie zobowiązań w terminie generuje konieczność dokonywania korekty kosztów. Czy korekta kosztów z tytułu nieuregulowanych zobowiązań będzie obowiązywała po 2016 roku? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

18 listopada 2014

W jakim terminie następuje korekta w związku z nieopłaconym wydatkiem?

W jakim terminie należy dokonać korekty nieopłaconego wydatku na gruncie podatku dochodowego i VAT?

15 października 2014

Korekta kosztów w KPiR a likwidacja działalności gospodarczej

Korekta kosztów dokonywana jest jeśli zobowiązania nie zostały uregulowane w terminie. Jak wygląda korekta kosztów w przypadku likwidacji działalności gospodarczej? Jakie zmiany w korekcie kosztów nastąpią w 2016 roku? Sprawdź!

25 czerwca 2014

Dowód korekty kosztu - wzór z omówieniem

Czy wiesz, co może stanowić dowód korekty kosztu czyli zmniejszenia kosztów lub zwiększenia przychodów? Sprawdź, odpowiedź znajdziesz w naszym artykule! Dodatkowo do pobrania darmowy wzór w formacie PDF.

10 sierpnia 2013

Duplikat faktury a korekta kosztów

Termin płatności faktury liczony jest od daty dostarczenia faktury czy od daty wystawionego duplikatu? Jak w tym przypadku rozliczyć korekty kosztów? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak zmieni się korekta kosztów od 2016 roku?

15 lipca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów