0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: ksiazka-kontroli

Artykuły:

Książka kontroli – elementy oraz wzór z omówieniem

Książka kontroli jest jednym z dokumentów, które przedsiębiorca musi prowadzić w związku z kontrolami organów państwowych prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. Czy jednak każdy przedsiębiorca musi ją prowadzić? Odpowiadamy w artykule!

13 grudnia 2022

Ustalenia pokontrolne dokonane przez Państwową Inspekcję Sanitarną

Państwowa Inspekcja Sanitarna jest uprawniona do kontroli warunków higieny pracy w zakładach pracy w ramach tzw. zapobiegawczego oraz bieżącego nadzoru sanitarnego. Czym są ustalenia pokontrolne dokonane przez PIS? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź!

24 września 2021

Książka kontroli przedsiębiorcy - czym jest?

Przedsiębiorcy są zobowiązani do przechowywania różnego rodzaju dokumentów. Czy wśród nich konieczna jest książka kontroli przedsiębiorcy? Co powinna zawierać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jakie obowiązki i kary za ich niedopełnienie się z nią wiążą.

19 marca 2021

Książka kontroli w przedsiębiorstwie - czy jest obowiązkowa?

Kontrole ze strony różnych instytucji państwowych mają na celu sprawdzenie czy działalność prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami. Sprawdź, w jakim celu prowadzona jest książka kontroli w przedsiębiorstwie oraz jakie skutki grożą za jej brak?

31 maja 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów