0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: majatek-firmowy

Artykuły:

Wykaz środków trwałych a Ewidencja środków trwałych - czym się różnią?

Ewidencja środków trwałych czy wykaz środków trwałych? W języku potocznym podatnicy zamiennie używania tych pojęć. W artykule przedstawiamy jakie są różnice pomiędzy ewidencją a wykazem środków trwałych. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

9 lipca 2021

Majątek firmowy - jak zabezpieczyć go przed upadłością?

Czy możliwe jest aby zabiezpieczyć majątek firmowy na każdą okoliczność? Jak zabezpieczyć go przed upadłością? Czy forma działaności ma wpływ na odpowiedzialność w firmie? Przeczytaj i dowiedz się jak zabezpieczyć się przed utratą majątku firmowego.

30 kwietnia 2019

Majątek przedsiębiorstwa wycofany na cele prywatne

Wszystkie przedmioty wykorzystywane przy czynnościach związanych z działalnością stanowią majątek przedsiębiorstwa. Co się dzieje, kiedy przechodzi on na cele prywatne? Jakim przepisom podlega? Przeczytaj w artykule.

30 maja 2017

Sprzedaż majątku firmowego po zamknięciu działalności

Przez cały okres prowadzenia działalności przedsiębiorstwo gromadzi różnego rodzaju majątek, który po likwidacji działalności należy wykazać w remanencie likwidacyjnym. Sprawdź, jak wykazać sprzedaż majątku firmowego wykazanego w remanencie likwidacyjnym!

19 lutego 2016

Zbycie majątku firmowego w ujęciu ustawy o PIT i CIT

Rząd pracuje nad kolejnymi nowelizacjami ustaw podatkowych. Zmiany mają obejmować również zbycie majątku firmowego. Na jakie zmiany powinni przygotować się podatnicy? Chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł!

1 marca 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów