0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: nazwa-firmy

Artykuły:

Ochrona nazwy firmy, czyli co zrobić, żeby ktoś inny jej nie używał?

Warto się zabezpieczyć na wypadek, gdyby ktoś inny zaczął oznaczać swoją firmą lub produkty taką samą nazwą. Jak wygląda ochrona nazwy? Co zrobić w razie jej naruszania? Jak i gdzie sprawdzić, czy nazwa nie jest już zajęta?

23 stycznia 2019

Naming, czyli jak można nazwać swoją firmę?

Zakładasz działalność i nie wiesz jaką nazwę wybrać? Czy nazwa działalności jest istotna czy też jest to element do którego nie trzeba przywiązywać zbyt dużej wagi? Sprawdź, czy naming ma wpływ na strategię marketingową. Sprawdź szczegóły.

8 marca 2018

Nazwa firmy to chroniony skarb! Nie daj się okraść

Nazwa firmy to chroniony skarb - jeden z najcenniejszych w przedsiębiorstwie! Pamiętaj o tym i sprawdź, jak ustrzec się przed nieuczciwą konkurencją i oszustami. W tekście praktyczne porady jak zadbać o ochronę nazwy firmy i znak towarowy.

15 stycznia 2018

Nazwa firmy i jej znaczenie dla wizerunku - najważniejsze informacje

Nazwa firmy jest ważnym elementem wpływającym na jej wizerunek. Nieodpowiednio dobrana może wpłynąć na negatywny odbiór marki lub po prostu jej nieznajomość. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wybieraniu nazwy firmy.

3 stycznia 2018

Nazwa skrócona - czy może pomóc w rozwoju przedsiębiorstwa?

Co do zasady na fakturach należy zamieszczać pełne nazwy firmy. Jednak w użytku codziennym można posługiwać się również nazwą skróconą. Nazwa skrócona firmy może znacznie ułatwić i przyspieszyć pracę podczas wypełnianiu stosu dokumentów. Sprawdź!

14 grudnia 2017

Nazwa firmy - jak sprawić by została w pamięci klientów

Stworzenie dobrej nazwy dla firmy to spore wyzwanie obarczone wielką odpowiedzialnością. Wybór nazwy niesie ze sobą wiele konsekwencji, dlatego stojąc przed dylematem, jaka nazwa firmy będzie najlepsza, dowiedz się na co warto zwrócić szczególną uwagę!

25 września 2016

Zmiana nazwy firmy - z konieczności czy kaprysu?

Zmiana nazwy firmy - czy to na pewno dobre posunięcie? Czy przekreślenie dotychczasowej pracy nad budowaniem danej marki to konieczność? A może przynosi to również korzyści i warto się nad tym zastanowić? Zobacz, dlaczego inni decydują się na taki zabieg.

25 września 2016

Nazwa firmy - jak ją zastrzec?

Nazwa firmy jest wartością przedsiębiorcy. Konsumenci przywiązują się do marek oraz nazw. Należy upewnić się, że nikt bezprawnie nie będzie korzystał z nazwy naszej formy ponieważ może to być dla nas niekorzystne. Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

18 kwietnia 2016

Wybieramy nazwę firmy

Formalności związane z wyborem nazwy dla działalności gospodarczej.

21 czerwca 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów