0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: networking

Artykuły:

DevOpsDays Warsaw

Bogate w wiedzę prezentacje przedstawią międzynarodowi eksperci, którzy aktywnie uczestniczą w światowych konferencjach branżowych. Z pewnością możecie spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów.

2 października 2022

Spotkania networkingowe - jak wykorzystać je w praktyce?

Spotkania networkingowe to idealny sposób, aby poznać nowych klientów i partnerów biznesowych. Przeczytaj artykuł i zobacz, jak zostać ekspertem w swojej dziedzinie oraz co zrobić, żeby spotkania networkingowe przyniosły jak najlepszy efekt!

17 kwietnia 2019

Czym jest networking i jak się do niego zabrać?

Networking opiera się na poznawaniu ludzi, którzy mogą pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery. Nie musisz wcale być grubą rybą, czy najbardziej towarzyską osobą na świecie, aby nawiązywać kontakty efektywnie.

26 września 2014

Networking - pleć sieć kontaktów

Nawiązywanie relacji biznesowych z ludźmi z różnych branż wzbogaci twoją wiedzę oraz pomoże podczas szukania partnerów biznesowych, pracowników lub klientów. Networking i wszystko co powinieneś o nim wiedzieć!

15 września 2014

Efektywne tworzenie sieci kontaktów

Większość osób zaczyna dbać o swoje kontakty biznesowe dopiero po utracie pracy. Efektywny networking oznacza kreowanie kontaktów i relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi przede wszystkim wtedy, kiedy jesteśmy zatrudnieni.

13 sierpnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów