0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: obrot-wierzytelnosciami

Artykuły:

Sprzedaż wierzytelności - jak wygląda rozliczenie PIT?

Nie prowadzisz działalności gospodarczej, ale planujesz sprzedaż wierzytelności? Zastanawiasz się, jak rozliczyć podatek, oraz czy umowa, którą podpiszesz z nabywcą wierzytelności będzie mieć odpłatny charakter? Dowiedz się o sprzedaży wierzytelności!

26 sierpnia 2021

Obrót wierzytelnościami na gruncie podatku VAT

Przedsiębiorstwa, często aby zapobiec niekorzystnej sytuacji ekonomicznej decydują się zbyć posiadane wierzytelności. Przeczytaj nasz artykuł,aby obrót wierzytelnościami nie budził wątpliwości związanych z ich odpowiednią klasyfikacją i opodatkowaniem!

15 kwietnia 2021

Obrót wierzytelności - jak efektywnie zarządzać portfelem należności?

Stosunkowo wygodnym sposobem na pozbycie się kłopotów z dłużnikiem może okazać się sprzedaż wierzytelności za gotówkę. Prawidłowy obrót wierzytelności jest problemem wielu przedsiębiorstw, dlatego zorganizowano kolejną edycję zrzeszającą praktyków.

6 stycznia 2018

Obrót wierzytelnościami - szerokie omówienie

Czy wiesz kiedy wierzyciel może sprzedać dług oraz czy dopuszczalny jest obrót wierzytelnościami? Jakie są rodzaje wierzytelności wyłączonych z obrotu? Dowiedz się, również z naszego artykułu czym są ograniczenia wynikające z właściwości zobowiązania!

24 czerwca 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów