0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: oddelegowanie-pracownika

Artykuły:

Diety zagraniczne - ryczałty przysługujące z tytułu podróży zagranicznej - 2023

Ryczałty inaczej diety zagraniczne przysługujące z tytułu podróży zagranicznej w głównej mierze zależą od państwa, do którego zostanie oddelegowany pracownik. Jaka jest ich wysokość w 2023? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj wysokość diet!

1 stycznia 2023

Oddelegowanie pracownika do innej pracy niż określonej w umowie

Oddelegowanie pracownika - sytuacja kiedy pracodawca powierzył pracownikowi inną pracę niż ta wynikająca z zawartej z nim umowy. Co to oznacza dla pracownika i czy jest to zgodne z prawem? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

19 września 2022

Delegacje krajowe i zagraniczne pracowników

Delegacje krajowe i zagraniczne bardzo często występują w zakładach pracy. Czym różni się podróż służbowa krajowa od zagranicznej? Co można wliczyć w koszty podróży służbowej? Dowiedz się więcej na ten temat czytając nasz artykuł!

5 września 2022

Diety zagraniczne - ryczałty przysługujące z tytułu podróży zagranicznej - 2022

Ryczałty inaczej diety zagraniczne przysługujące z tytułu podróży zagranicznej w głównej mierze zależą od państwa, do którego zostanie oddelegowany pracownik. Jaka jest ich wysokość w 2020? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj wysokość diet!

1 stycznia 2022

Diety zagraniczne - ryczałty przysługujące z tytułu podróży zagranicznej - 2021

Ryczałty inaczej diety zagraniczne przysługujące z tytułu podróży zagranicznej w głównej mierze zależą od państwa, do którego zostanie oddelegowany pracownik. Jaka jest ich wysokość w 2020? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj wysokość diet!

1 stycznia 2021

Diety zagraniczne - ryczałty przysługujące z tytułu podróży zagranicznej - 2019

Ryczałty inaczej diety zagraniczne przysługujące z tytułu podróży zagranicznej w głównej mierze zależą od państwa, do którego zostanie oddelegowany pracownik. Jaka jest ich wysokość? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj wskaźniki!

1 stycznia 2019

Oddelegowanie pracownika jako usługa a obowiązek podatkowy

W Polsce pojawia się coraz więcej filii zagranicznych koncernów, dodatkowo w celu rozwoju, za granicą również powstają polskie oddziały firm. Pojawia się pytanie, czy oddelegowanie pracownika do pracy za granicą może być rozumiane jako usługa?

30 marca 2018

Podróż służbowa czy oddelegowanie do pracy?

Pracodawco, czy zdarza ci się pomylić pojęcie oddelegowania z podróżą służbową? Przeczytaj artykuł i poznaj różnicę. Dowiedz się również kiedy odbywana podróż pracownika to podróż służbowa oraz jakie formalności powinna spełniać zgodnie z przepisami.

31 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów