5 wyników dla tematu: omnichannel

Artykuły:

Jak skutecznie połączyć sprzedaż online i offline? Omnichannel jako przyszłość

Na czym polega model omnichannel? Co może nam dać wprowadzenie takiego rozwiązania? Jak budować korzystne doświadczenie zakupowe? Jaki wpływ na sprzedaż online i offline ma marketing? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

18 czerwca 2021

E-commerce - kanały sprzedaży dla początkującego e-sprzedawcy

Chcesz założyć własny sklep internetowy? Rynek e-commerce może wydawać się skomplikowany mając różne kanały sprzedaży. Przeczytaj artykuł naszego eksperta i dowiedz się jak zacząć i na co zwracać uwagę, aby osiągnąć sukces jako początkujący e-sprzedawca.

25 stycznia 2018

Wielokanałowość sprzedaży, czyli zachodni trend na polskim rynku

Zobacz, jak łatwo radykalnie poprawić wyniki sprzedaży wykorzystując system wielokanałowej dystrybucji informacji. Omnichannel (wielokanałowość sprzedaży) to nic innego, jak równoczesne wykorzystywanie wielu dróg dotarcia z wiedzą o produkcie do odbiorcy.

2 marca 2017

Omnichannel wśród marek odzieżowych - trend, a może już rutyna?

Rynkiem rządzi superkonsument. Jest świadomy swoich potrzeb i wyedukowany. To on wymusza nowe ścieżki dotarcia do niego. Przeczytaj artykuł i poznaj wyniki raportu "Omnichannel marek odzieżowych" przygotowanego przez IRCenter razem z firmą LeadR.

25 września 2016

Korzyści z omnichannel w e-commerce

Omnichannel to strategia, którą zdecydowanie warto wdrożyć w swoim sklepie internetowym. Czy przyniesie wymierne korzyści? Z pewnością. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, na czym dokładnie polega omnichannel i jak można z niego korzystać.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów