0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: protokol-powypadkowy

Artykuły:

Kto i kiedy musi sporządzić protokół powypadkowy?

Wszelkiego rodzaju nieszczęśliwe zdarzenia, które mogą mieć miejsce podczas wykonywania obowiązków służbowych, muszą zostać dokładnie przeanalizowane. Do tego służy protokół powypadkowy. Przeczytaj i dowiedz się więcej na jego temat!

28 września 2023

Wzór protokołu powypadkowego z omówieniem

Twój pracownik uległ wypadkowi w miejscu pracy? Wcześniej sporządzone dokumenty mogą ułatwić i przyspieszyć przejście przez proces zgłaszania wypadku w ZUS. Jaki wzór protokołu powypadkowego obecnie obowiązuje? Przeczytaj artykuł i pobierz darmowy wzór!

4 kwietnia 2023

Z czym dla pracodawcy wiąże się ustalenie wypadku przy pracy?

Środki bezpieczeństwa w pracy muszą zostać zachowane, jednak ryzyko jego wystąpienia cały czas istnieje. Możemy je minimalizować. Co zatem w przypadku niebezpiecznego zdarzenia w pracy? Kiedy ustalenie wypadku przy pracy ma miejsce? Przeczytaj w artykule!

24 lutego 2023

Czym jest rejestr wypadków?

W razie wypadku przy pracy pracodawca jest obowiązany prowadzić rejestr wypadków. Co zawiera tai rejestr? Czy trzeba go prowadzić zawsze? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej jak powinno wyglądać postępowanie powypadkowe oraz rejestr wypadków.

3 listopada 2022

Uznawanie zdarzenia za wypadek przy pracy – najnowsze przepisy

Przepisy nie regulują w jakim terminie pracownik powinien zgłosić pracodawcy wypadek, który miał miejsce w pracy. Powinien on to jednak uczynić bezzwłocznie. Przeczytaj i dowiedz się, jakich formalności należy dopełnić, gdy ma miejsce wypadek przy pracy!

6 lipca 2022

Protokół powypadkowy – kto i jak powinien go sporządzić?

Jakie zdarzenie określić mianem wypadku przy pracy, a jakie wypadkiem w drodze do pracy lub z pracy? Kiedy i jak należy sporządzić protokół powypadkowy? Kto jest odpowiedzialny za powołanie zespołu powypadkowego? Wszelkie odpowiedzi znajdziesz w tekście!

12 kwietnia 2022

Protokół powypadkowy - jak kwestionować?

Czy wiesz, że w razie wypadku pracodawca ma obowiązek powołać zespół powypadkowy? Kto powinien stworzyć taki protokół powypadkowy i co zrobić, kiedy mija się on z prawdą? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat następstw wypadku w pracy!

13 września 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów