0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: skladki-na-fp

Artykuły:

Zwolnienie z FP po urlopie wychowawczym a kolejny urlop macierzyński

Za osobę zatrudnioną, która powróciła do pracy po wykorzystaniu jednego z urlopów związanych z rodzicielstwem pracodawca nie ma obowiązku opłacać składek na FP. Czy na zwolnienie z FP po urlopie wychowawczym ma wpływ kolejny urlop macierzyński? Sprawdź!

19 grudnia 2022

Czym jest FP oraz FGŚP oraz kogo dotyczy obowiązek opłacania składek?

Czy wiesz, czym jest Fundusz Pracy oraz Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych oraz w jakim celu został powołany? Kto ma obowiązek opłacać i w jakiej wysokości składki na FP oraz FGŚP? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

18 sierpnia 2022

Składki na FP - kiedy jesteśmy zwolnieni z opłacania?

W polskim prawie istnieją przypadki, kiedy pracodawca jest zwolniony z opłacania składki na FP za pracownika. Kiedy jest się zwolnionym z opłacania? W jakich okolicznościach nie ma konieczności odprowadzania składek? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

17 czerwca 2022

Wątpliwości związane ze składkami na fundusz pracy i FGŚP - jak je rozstrzygać?

Czy składki na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (FGŚP) są obowiązkowe? Co jest celem ww. funduszy? Jak rozstrzygane są wątpliwości związane ze składkami na Fundusz Pracy i FGŚP? Sprawdź w naszym artykule!

3 czerwca 2022

Fundusz Pracy - kto nie musi go opłacać?

Fundusz pracy jest celowym funduszem państwowym. Finansowany jest ze składek odprowadzanych od wynagrodzenia pracowników i przedsiębiorców. Jednak czy wiesz, że nie wszyscy muszą go płacić? Przeczytaj i dowiedz się, kto nie musi opłacać składek na FP!

1 października 2021

Fundusz Pracy za pracownika skierowanego z urzędu pracy

Czym jest Fundusz pracy? Czy za każdego pracownika należy go opłacać? Przez jaki okres oraz w jakich przypadkach pracodawca nie musi opłacać składek na Fundusz Pracy za pracownika? Przeczytaj i dowiedz się więcej w tym temacie!

28 sierpnia 2020

Fundusz pracy - etat i działalność

Czy składka na fundusz pracy jest obowiązkowa w przypadku prowadzenia własnej działalności i pracy na etat?

11 stycznia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów