0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: sprzedaz-alkoholu

Artykuły:

Sprzedaż alkoholu a zwolnienie z VAT - czy przysługuje?

Wielu przedsiębiorców korzysta ze zwolnienia od podatku VAT. Są jednak takie artykuły, które niezależnie od wartości sprzedaży, uniemożliwiają korzystanie z tego zwolnienia. Czy sprzedaż alkoholu tez ma taki skutek? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

29 marca 2021

Sprzedaż alkoholu w nocy - można czy nie można?

Sprzedaż alkoholu, liczba punktów jego sprzedaży w gminie są regulowane przepisami gminnymi. W marcu znowelizowano ustawę o zakazie sprzedaży alkoholu w nocy. Czy sprzedaż alkoholu po godzinie 22 jest zabroniona? Dowiedz się więcej!

6 czerwca 2018

Czy można sprzedawać alkohol przez Internet?

Czy można sprzedawać alkohol przez Internet? Jeśli tak, to jakie przepisy regulują i jakie obowiązki są nakładane na e-sprzedawców napojów alkoholowych? Czy trzeba wnosić jakieś opłaty z tego tytułu?

30 sierpnia 2017

Dodatkowe opłaty za sprzedaż alkoholu

Jakie dodatkowe opłaty musi ponieść przedsiębiorca, który zajmuje się sprzedażą alkoholu? Ile wynoszą coroczne składki na sprzedaż alkoholu? Sprawdź w naszym artykule, ile wynosi opłata za wydanie koncesji na alkohol!

25 lipca 2017

Sprzedaż alkoholu przez internet - prawo i ustawy

Kwestia handlu alkoholem przez internet wydawać by się mogło, że jest oczywista. Czy oby na pewno? Dlaczego w takim razie jest tak wiele sklepów internetowych, oferujących alkohol? Sprawdź, jak polskie przepisy regulują sprzedaż alkoholu przez internet.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów