0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: stres-w-pracy

Artykuły:

Walka ze stresem – jakie metody występują?

Stres jest niemalże codziennością dla wielu z nas. I choć jego małe ilości są mobilizujące, im go więcej, tym czujemy się gorzej. Dlatego też kluczowa może być odpowiednia walka ze stresem – metody przedstawiamy w naszym artykule!

30 stycznia 2020

Radzenie sobie ze stresem w pracy - sposoby

W dzisiejszych czasach wielu pracowników walczy ze stresem każdego dnia. Często nie jest to jednak łatwe, a radzenie sobie ze stresem w pracy dla wielu może być nierzadko walką z wiatrakami. Jak sobie radzić? Podpowiadamy w naszym artykule!

19 czerwca 2019

Jak opanować nerwy w pracy - najlepsze sposoby!

Każdy, kto jest przedsiębiorcą, wie, że w pewnych sytuacjach naprawdę trudno o brak stresu i zdenerwowania. Jak opanować nerwy w pracy? Co zrobić, kiedy czujemy, że emocje zaczynają mieć nad nami władzę? Podpowiadamy w poniższym artykule!

23 maja 2019

Stres w pracy? Nie w mojej firmie! Jak sobie z nim radzić?

Długotrwały stres może prowadzić do pojawienia się problemów zdrowotnych, a nawet depresji. Dlatego pracodawcy powinni nie bagatelizować tego problemu, tylko zaoferować swoim pracownikom pomoc. W jaki sposób wyeliminować stres w pracy? Dowiedz się!

24 maja 2018

Nawał pracy - kilka rad, jak sobie z nim poradzić

Masz coraz więcej obowiązków w pracy i nie potrafisz sobie z nimi poradzić? Spokojnie. Może się okazać, że wystarczy kilka prostych kroków, by nawał pracy nie był Ci straszny.

30 listopada 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów