0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: tarcza-finansowa

Artykuły:

Jesienna kontrola przedsiębiorców, którzy skorzystali z subwencji PFR

Kontrola przedsiębiorców korzystających z subwencji PFR! Zgodnie z regulaminem przyznawania subwencji PFR może prowadzić monitoring udzielania wsparcia oraz jego obsługi, stosując w tym zakresie standardowe procedury ewidencji, raportowania i kontroli.

13 października 2020

Odwołanie PFR w sprawie zbyt niskich subwencji tarczy finansowej

Od poniedziałku 18 maja udostępniono możliwość złożenia wniosków odwoławczych w ramach Tarczy Finansowej PFR dla mikro, małych i średnich firm zgodnie z regulaminem programu została ustalona na dzień 18 maja 2020 r. Sprawdź, kto może złożyć odwołanie PFR!

19 maja 2020

Tarcza finansowa PFR i tarcza antykryzysowa - czy można korzystać równocześnie?

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, rząd ogłosił pomoc dla przedsiębiorców w tym wyjątkowo trudnym dla biznesu czasie. Tarcza finansowa PFR i tarcza antykryzysowa - czy można korzystać z ich pomocy równocześnie?

14 maja 2020

ZUS przekazuje dane do PFR!

W ramach projektu Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. (PFR), ZUS przekazuje dane do PFR. Jakie dane są udostępniane przez ZUS? Jak można zweryfikować dane odnośnie stanu zatrudnienia posiadane prze ZUS? Przeczytaj i sprawdź w naszym artykule!

12 maja 2020

Złożenie deklaracji VAT a Tarcza Finansowa - jaki ma wpływ na wnioski?

Jaki związek ma złożenie deklaracji VAT a Tarcza Finansowa? Otóż okazuje się, że niezłożenie deklaracji VAT może skutkować odrzuceniem wniosku o subwencję. Przeczytaj i dowiedz się, kiedy wniosek o dofinansowanie może zostać odrzucony

4 maja 2020

Tarcza Antykryzysowa - wsparcie dla firm w związku z koronawirusem

Kolejna Tarcza antykryzysowej wprowadza następne rozwiązania, które mają wspomóc przedsiębiorców w walce z kryzysem. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadza Tarcza Antykryzysowa oraz na jakich warunkach mogą zostać przyznane kolejne formy wsparcia.

23 kwietnia 2020

Tarcza finansowa, czyli wsparcie finansowe dla mikro-, małych, średnich i dużych firm!

W związku trwającym kryzysem gospodarczym rząd ma zamiar wprowadzić kolejne udogodnienia dla przedsiębiorców w ramach tarczy 2.0. Ponadto, jednym z założeń oferowanym przez Polski Fundusz Rozwoju jest tarcza finansowa. Sprawdź, kto może z niej skorzystać!

21 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów