0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: uslugi-elektroniczne

Artykuły:

Sprzedaż kursów i webinarów za granicę na gruncie podatku VAT

Czy sprzedaż kursów i webinarów stanowi świadczenie usług elektronicznych? Jak rozliczyć taką transakcję na gruncie podatku VAT, gdy sprzedaż dokonywana jest za granicę? Gdzie powinna być opodatkowana oraz jak ustalić miejsce jej świadczenia? Wyjaśniamy!

29 grudnia 2022

Związanie ofertą elektroniczną

Oferta elektroniczna wiąże się z decyzją zawarcia umowy. Ważne jest, aby wiedzieć, kiedy dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży czy świadczenia usług w internecie. Związanie ofertą elektroniczną to instytucja regulująca te kwestie. Dowiedz się więcej!

27 maja 2022

Świadczenie usług drogą elektroniczną

Aktualnie przez internet możemy zrobić już niemal wszystko. Co rusz powstają nowe usługi, z których możemy skorzystać bez wychodzenia z domu. Przedsiębiorcy zastanawiają się, jakie obowiązki niesie ze sobą świadczenie usług drogą elektroniczną? Sprawdź!

25 marca 2022

Jak opodatkować usługi elektroniczne dla klienta w USA?

Przedsiębiorcy świadczący usługi elektroniczne muszą zwracać szczególną uwagę na moment i miejsce opodatkowania takich usług. Dowiedz się, jak we właściwy sposób należy ująć usługi elektroniczne w rejestrze sprzedaży VAT oraz deklaracji VAT-7/7K!

16 czerwca 2021

Usługi elektroniczne - jakie zmiany w zakresie podatku VAT od 2019?

Usługi elektroniczne w zakresie Unii Europejskiej i poza nią, są bez wątpienia coraz popularniejsze. Dowiedz się, jaki wpływ na rozliczenie podatku VAT ma miejsce świadczenia usługi oraz jakie zmiany w rozliczeniu usług obowiązują od 1 stycznia 2019 roku.

5 kwietnia 2019

Fakturowanie usług w procedurze Mini One Stop Shop

Rok 2015 przyniesie kolejne zmiany w Ustawie o podatku od towarów i usług. Nowelizacja przepisów swoim zakresem obejmie m.in. kwestię określenia miejsca świadczenia usług telekomunikacyjnych,

2 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów