0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zmiany-w-zus

Artykuły:

Jednolity Plik Ubezpieczeniowy będzie obowiązywał już do 2023 roku?

Zgodnie z nowa strategią ZUS-u to on będzie informował przedsiębiorcę o wysokości składek. Aby to było możliwe, zostanie wprowadzony Jednolity Plik Ubezpieczeniowy. Czy wiadomo już, od kiedy będzie on obowiązywał? Przeczytaj i dowiedz się o JPU!

22 czerwca 2021

Zmiany w ZUS, czyli plan na zdobywanie danych

Planowane zmiany w ZUS zakładają, że otrzyma on większe kompetencje. Wszystko po to, aby ZUS mógł wygodniej i dokładniej sprawdzać, czy osobie przebywającej na zasiłku na pewno się on należy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

16 kwietnia 2021

Jednolity Plik Ubezpieczeniowy - zapowiedź prezes ZUS

Prezes ZUS zapowiedziała wiele zmian, które w niedługim czasie będą wdrażane w systemach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jedną z zapowiedzi jest Jednolity Plik Ubezpieczeniowy. Jakie inne zmiany czekają płatników składek? Przeczytaj!

18 lutego 2021

Zmiany w systemie ubezpieczeń społecznych!

Szykują się nowe zmiany w systemie ubezpieczeń społecznych. Mają one dotyczyć wielu aspektów, jednak najwięcej dotyczy kwestii związanych ze świadczeniami chorobowymi. Przeczytaj i dowiedz się, jakie zmiany czekają nas od kwietnia.

4 lutego 2021

Pełen ZUS od każdej umowy zlecenia –zmiany w 2020 roku!

Rząd przygotowuje projekt zmian w przepisach dotyczących składek ZUS. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać już w przyszłym roku. Na czym mają one polegać i jak pełen ZUS od każdej umowy zlecenia wpłynie na zatrudnienie? Przeczytaj!

13 listopada 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów