0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Biznes w Kobiecych Rękach - rekrutacja trwa do 18.11.2022

Wielkość tekstu:

Masz pomysł na biznes i chcesz założyć własną firmę?

Właśnie wystartowała rekrutacja do kolejnej, dziewiątej już edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach. Jest to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Do tej pory w ośmiu edycjach programu wzięło udział 455 kobiet, z czego aż 335 założyło własne firmy. Dzięki wsparciu otrzymanemu w programie BWKR, współpracy biznesowej nawiązanej między uczestniczkami oraz sieciowaniu obserwujemy ponad 70-procentową przeżywalność firm po pierwszym roku ich działalności. 

Biznes w Kobiecych Rękach jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga. Program trwa od stycznia do maja 2023 i realizowany jest przy wsparciu mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

Program jest bezpłatny! Nie czekaj, wejdź na stronę Biznes w Kobiecych Rękach i złóż swoje zgłoszenie już dziś!

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://bit.ly/wFirma_poleca_BWKR

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów