0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Jak otrzymać Skype Premium za darmo na cały rok?

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Skype to najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Osoby prywatne mogą całkowicie za darmo korzystać z podstawowych funkcji programu, takich jak wideorozmowy, chat oraz przesyłanie wiadomości w przypadku, gdy nasz rozmówca jest niedostępny. Obok standardowego pakietu możemy również wykupić wersję Skype Premium, z której - dzięki poniższym wskazówkom - można skorzystać bezpłatnie przez rok. Promocja ta została udostępniona oficjalnie przez Skype, a więc jest w pełni legalna i z pewnością przyda się zarówno klientom indywidualnym, jak również w biurze, gdzie codziennie wykonujemy wiele rozmów ze współpracownikami.

Zalety usługi Skype Premium

  • całkowity brak reklam,

  • grupowe wideorozmowy,

  • grupowe udostępnianie ekranu,

  • wsparcie pomocy technicznej Skype w czasie rzeczywistym

Jak za darmo uzyskać dostęp do Skype Premium?

  • przechodzimy na stronę https://collaboration.skype.com/promotion/, a następnie w oknie Enter your e-mail to be first to hear wpisujemy nasz adres e-mail, po czym potwierdzamy przyciskiem Send,

  • przechodzimy do skrzynki pocztowej, którą podaliśmy w poprzednim punkcie i otwieramy maila o treści Claim your free Skype Group video calls – powinniśmy otrzymać unikalny kod, którego należy skopiować (kombinacja klawiszy Ctrl+C),

  • wchodzimy pod ten adres, logujemy się na nasze konto Skype, zaś w polu Wpisz unikatowy numer kuponu lub karty wklejamy otrzymany w wiadomości e-mail kod.

Dzięki powyższym krokom otrzymujemy dostęp do usługi Skype Premium całkowicie za darmo na okres jednego roku. Ze względu na dużą popularność promocji należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż czas oczekiwania na wiadomość e-mail może potrwać nawet do kilku dni. Usługę Skype Premium za darmo można aktywować do 30 kwietnia 2014 r.

Skype Premium - aktualizacja

Skype wyłączył na chwilę obecną stronę https://collaboration.skype.com/promotion/ - niestety nie poinformowano o powodach tej decyzji. Według zapowiedzi promocja ma potrwać do 30 kwietnia 2014 r. Może to być chwilowy brak dostępności ze względu na olbrzymie zainteresowanie lub usługa bez powiadomienia użytkowników została wyłączona. W przypadku zmian lub pojawienia się oficjalnego stanowiska zaktualizujemy niniejszy poradnik.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów