0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Finansowanie biznesu

Faktoring jawny: na czym polega i jakie ma zalety?

Można wymieć różne rodzaje faktoringu. Jednym z nich jest faktoring jawny. Oprócz niego można także wymienić faktoring cichy. Na czym polega różnica między nimi? Jakie są zalety faktoringu jawnego? Przeczytaj i dowiedz się kiedy warto go wybrać.

10 marca 2022

Finansowanie biznesu

Limit faktoringowy jako sposób na poprawę płynności finansowej firmy

Coraz częściej małe i średnie przedsiębiorstwa podejmują decyzję o zawarciu umowy z firmą faktoringową. W jaki sposób faktoring może wpływać na sytuację finansową firmy? Przeczytaj i sprawdź czym jest limit faktoringowy i od czego zależy jego wysokość.

10 marca 2022

Finansowanie biznesu

Faktoring pełny a niepełny. Czym się różnią i który wybrać?

Wyróżnić można kilka typów faktoringu. Czym jest faktoring pełny? Czym różni się od niego faktoring niepełny? Dla kogo korzystniejszy jest faktoring pełny, a kiedy opłaca się bardziej faktoring niepełny? Faktoring pełny a niepełny - sprawdź który wybrać!

10 marca 2022

Finansowanie biznesu

Kredyt, leasing, faktoring – co wybrać, by poprawić płynność finansową firmy?

Niekiedy nie są wystarczające fundusze własne ma finansowanie przedsiębiorstwa. Wówczas może okazać się korzystne finansowanie zewnętrzne. Kredyt, leasing, faktoring - jakie są między nimi różnice? Przeczytaj i sprawdź na co najlepiej się zdecydować!

10 marca 2022

Prowadzenie biznesu

Co się składa na koszty faktoringu? Sprawdź, za co płacisz faktorowi

Faktoring jest jednym ze sposobów pomagających zachować przedsiębiorstwu płynność finansową. Może okazać się tańszy niż pożyczka czy kredyt. Co jest ważne przy porównywaniu ofert faktoringu? Przeczytaj i dowiedz się co składa się na koszty faktoringu.

6 lutego 2022

Finansowanie biznesu

Faktoring a kredyt - jakie są różnice?

Czym jest kredyt obrotowy, a na czym faktoring? Faktoring a kredyt, co wybrać? Zanim zadamy sobie to pytanie, warto poznać podstawowe różnice, pomiędzy faktoringiem a kredytem obrotowym. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

15 września 2021

Finansowanie biznesu

Faktoring z regresem - najważniejsze informacje

Przedsiębiorco, jeśli masz problem z płynnością finansową możesz rozważyć skorzystanie z opcji jaką jest faktoring z regresem. Na czym dokładnie polega i jakie są zalety tego rodzaju faktoringu? Kiedy jest najbardziej opłacalny? Odpowiadamy w artykule!

25 czerwca 2022

Finansowanie biznesu

Faktoring pełny - najważniejsze informacje

Czy wiesz jak działa faktoring pełny i jakie są jego zalety? Kto jest odpowiedzialny w sytuacji niespłacenia zobowiązania przez kontrahenta? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak prowadzić i rozwijać swoją firmę w oparciu o usługi faktoringowe!

20 grudnia 2019

Finansowanie biznesu

Rodzaje faktoringu w Polsce oraz ich popularność

Przedsiębiorco! Wystawiasz faktury z długim terminem płatności, ale nie chcesz czekać na swoje pieniądze? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak za pomocą faktoringu możesz otrzymać pieniądze niemal od ręki oraz jakie są rodzaje faktoringu w Polsce!

7 lipca 2022

Finansowanie biznesu

Cesja wierzytelności a faktoring - warto wiedzieć

Obecnie faktoring staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w przypadku problemów z płynnością finansową przedsiębiorstwa. Aby dowiedzieć się, na czym polega faktoring, jak działa oraz czym jest cesja wierzytelności, przeczytaj poniższy artykuł!

20 stycznia 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów