0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: e-paragony

Artykuły:

E-paragony - czy istnieje obowiązek wystawiania?

E-paragony przynoszą wiele korzyści dla przedsiębiorców i konsumentów. Wydawanie paragonów w formie elektronicznej zamiast papierowej wpływa zarówno na ograniczenie kosztów, jak i zwiększa korzyści dla środowiska. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

4 grudnia 2023

E-paragony i kasy fiskalne online

Ebook "E-paragony i kasy fiskalne online" to kompleksowe źródło wiedzy o e-paragonach i kasach fiskalnych online. Pobierz za darmo!

24 października 2023

E-paragony już wkrótce wejdą w życie – kto będzie mógł je wystawiać?

Mimo że e-paragony funkcjonują od kwietnia 2020 roku, mogą je wystawiać tylko ci sprzedawcy, którzy dysponują przystosowaną do tej formy wydania kasą fiskalną. Już wkrótce przepisy ulegną zmianie. Od kiedy e-paragony będzie mógł wystawić każdy sprzedawca?

21 września 2021

E-paragony – co należy o nich wiedzieć!

W Polsce, w ramach postanowień ustawy o zmianie szczegółowych rozwiązań związanych z COVID-19 wprowadzono e-paragony, które można wystawić za zgodą nabywcy tylko w szczególnych przypadkach. Dowiedz się, w jakich przypadkach jest możliwe ich stosowanie!

2 września 2020

E-paragony - zmiany w projekcie rozporządzenia odnośnie kas w formie aplikacji

Ministerstwo Finansów wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom opublikowało trzecią wersję projektu rozporządzenia, która zakłada wprowadzenie możliwości generowania i wysyłki paragonów w formie elektronicznej. Dowiedz się, kiedy e-paragony wejdą w życie!

4 lutego 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów