0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: fanpage-na-facebooku

Artykuły:

Jak prowadzić firmowego fanpage na Facebooku po wejściu RODO?

Rozporządzenie RODO dotyczy również kanałów marketingowych takich jak firmowe strony czy fanpage na Facebooku. Dane fanów podlegają ochronie i administrator ma obowiązek zastosowania środków ochronnych, które zapobiegną wycieku tych danych.

25 października 2018

Jak efektywnie prowadzić fanpage na Facebooku?

Facebook jest obecnie jednym z głównych sposobów na promowanie firmy, a dla wielu podstawowych działań jest bezpłatnym narzędziem marketingowym. Jak efektywnie prowadzić fanpage na Facebooku? Dowiedz się, jak przyciągnąć nowych użytkowników?

28 września 2017

Fanpage na Facebooku - ile kosztuje firmę?

Chcesz prowadzić działania promocyjne w social mediach? Nie wiesz, ile kosztuje profesjonalny fanpage na Facebooku? Zastanawiasz się, jaką agencję wybrać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, ile może kosztować prowadzenie fanpage’a marki.

29 maja 2017

Facebook - najważniejsze zasady prowadzenia profilu

Facebook może być oknem na świat i źródłem klientów dla wielu przedsiębiorców. Muszą oni jednak podporządkować się pewnym zasadom prowadzenia profilu. Jakie to są reguły? Przeczytaj nasze opracowanie i dowiedz się więcej na ten temat!

25 września 2016

Social media w biznesie - Facebook (cz. 1)

Założenie firmowego fanpage’a na tak popularnym portalu jak Facebook jest całkowicie darmowe i nie pochłania wiele czasu. Schody zaczynają się w momencie, kiedy strona marki już istnieje i trzeba się zabrać za umiejętne jej prowadzenie.

13 grudnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów