0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: marketing-narracyjny

Artykuły:

Marketing narracyjny w promocji produktów

Choć marketing narracyjny stanowi jedną z najtrudniejszych do stworzenia form reklamy, tak jest to jednocześnie jedna z najskuteczniejszych metod, na których warto opierać kampanie marketingowe firmy. Jak opowiadać wzbudzające emocje historie? Sprawdź!

29 listopada 2021

Marketing narracyjny - opowiedz historię swojego sukcesu

W jaki sposób marketing narracyjny może przyczynić się do sukcesu Twojej firmy? Czy wiesz, jak w fascynujący sposób opisać własne produkty, aby były atrakcyjne dla potencjalnych nabywców? Sprawdź! Odpowiedzi na pytania znajdziesz w naszym artykule!

3 października 2018

Obrazkowy storytelling - jak opowiedzieć historię jednym zdjęciem?

Historia marki czy też produktu opowiedziana tylko jednym obrazkiem - czy to możliwe? Dla wielu marketingowców jest to spore wyzwanie. Na czym więc polega obrazkowy storytelling? Jak się do tego zabrać i jakie cechy powinien posiadać dobry storytelling?

13 kwietnia 2018

Storytelling - 6 typów opowieści, które urzekną Twoich odbiorców

Storytelling znajduje szerokie zastosowanie w marketingu internetowym. Pomaga w budowaniu wizerunku firmy i wywieraniu wpływu na otoczenie. Poznaj 6 skutecznych typów narracji, które zainspirują Twojego odbiorcę do działania i wzbudzą jego zaufanie.

20 lutego 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów