0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: negocjacje-w-biznesie

Artykuły:

Negocjacje w biznesie - jak je prawidłowo prowadzić?

Negocjacje w biznesie, czyli ustalanie warunków współpracy przed podpisaniem umowy to nieodłączny element prowadzenia firmy. Dowiedz się, z artykułu jak należy prowadzić negocjacje, by były skuteczne. Poznaj również kolejne etapy prowadzenia negocjacji!

6 stycznia 2018

Negocjacje - jak się do nich przygotować?

Podpisanie dobrej umowy z kontrahentem jest zwykle efektem ciężkiej pracy menedżera. Na początku musi on znaleźć dobrego partnera, zastanowić się, w jaki sposób przedstawić mu ofertę firmy, a potem przeprowadzić negocjacje. Jak to zrobić? Dowiedz się!

4 stycznia 2018

Elementy negocjacji w działalności gospodarczej

Jakie elementy negocjacji w firmie są najważniejsze? Jak należy się dobrze przygotować do trudnych rozmów i czym różnią się negocjacje z klientem, partnerem biznesowym i pracownikiem? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania.

11 lipca 2017

Techniki negocjacyjne win–win związane z przygotowaniem do negocjacji

Agenda i miejsce przy stole to techniki negocjacyjne win–win związane z przygotowaniem do negocjacji. Czy wiesz, że od ustawienia mebli zależy przebieg negocjacji? Natomiast lista zagadnień pozwoli Ci odeprzeć niespodziewany atak ze strony partnera.

7 października 2015

Kiedy negocjacje nie mają sensu?

W pewnych przypadkach negocjacje nie mają sensu. Jeśli twój partner jest agresywny, nie przygotowałeś się do spotkania bądź możesz zrealizować swoją potrzebę w inny sposób, zrezygnuj z podejmowania procesu negocjacyjnego. Przeczytaj nasz artykuł!

25 września 2015

Targuj się dyplomatycznie, czyli negocjacje i ich korzyści

Rozwój wielkich koncernów, sklepów sieciowych i franczyzowych spowodował, że przestaliśmy wykorzystywać negocjacje w codziennym życiu. Dlaczego jednak warto podjąć próbę negocjacji ze sprzedawcą? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź jak się targować!

10 września 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów