0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: platnosci-bezgotowkowe

Artykuły:

Płatności bezgotówkowe w małych i średnich przedsiębiorstwach – jakie korzyści może przynieść ich wdrożenie w Twojej firmie

Polacy coraz częściej korzystają z płatności bezgotówkowych, co ułatwia transakcje i zwiększa sprzedaż oraz wizerunek firm. Dla MŚP to szybsza obsługa klientów, mniejsze ryzyko błędów i kradzieży oraz lepsza kontrola budżetu. Dowiedz się więcej!

24 kwietnia 2024

Terminal stacjonarny, mobilny, czy aplikacja – jaki terminal płatniczy wybrać?

Prowadzisz biznes? Pomyśl o wprowadzeniu płatności bezgotówkowych. To standard, który pozwoli Ci poprawić jakość świadczonych usług i zyskać w oczach klientów. Jaki terminal płatniczy wybrać: stacjonarny, mobilny czy aplikację (tzw. softPOS)? Sprawdź!

17 listopada 2023

Obowiązkowe terminale płatnicze od 2022 roku

Reforma Polskiego Ładu wprowadza zmiany w zakresie przyjmowanych płatności od konsumentów. W ramach tej zmiany pojawił się mit o obowiązkowych terminalach płatniczych. Sprawdź, dla kogo będą obowiązkowe terminale płatnicze oraz czy będą wyłączenia?

7 stycznia 2022

Rozliczenie otrzymania terminalu dla płatności bezgotówkowych

Czym zajmuje się Fundacja Polska Bezgotówkowa i w jakim celu została powołana? Kto może wnioskować o wsparcie Fundacji i jakie warunki należy spełnić by otrzymać pomoc? Jak wygląda rozliczenie otrzymania terminalu dla płatności bezgotówkowych od FPB?

30 października 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów