0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: przechowywanie-dokumentacji-pracowniczej

Artykuły:

Gromadzenie dokumentów pracowniczych i ubezpieczeniowych - okresy przechowywania dokumentacji pracowniczej

Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji pracowniczej należy do podstawowych obowiązków pracodawcy, a jego zaniedbanie, poza zagrożeniem karą grzywny. Jak należy przechowywać dokumenty? Jakie są okresy przechowywania dokumentacji pracowniczej? Sprawdź!

4 listopada 2022

Archiwizacja dokumentów pracowniczych

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest prowadzenie i przechowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracownika. Jak powinna wyglądać właściwa archiwizacja dokumentów pracowniczych? Jakich wytycznych przestrzegać? Przeczytaj i dowiedz się!

29 kwietnia 2022

Przechowywanie dokumentacji pracowniczej a zmiany przepisów

Czym jest dokumentacja pracownicza? Z czego się ona składa? Jakie są przepisy dot. przechowywania dokumentacji pracowniczej? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się, czy przechowywanie dokumentacji pracowniczej ma określony termin możliwy do zmiany!

15 marca 2022

Zmiana postaci dokumentacji pracowniczej - jak ją przeprowadzić?

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Do wyboru ma formę papierową lub elektroniczną. Jak powinna wyglądać zmiana postaci dokumentacji pracowniczej? Kogo należy o tym poinformować? Sprawdź!

2 kwietnia 2021

Przechowywanie dokumentacji pracowniczej od 2020 roku – kary za złe warunki?

Choć coraz więcej firm decyduje się na elektroniczne akta osobowe, to jednak przechowywanie dokumentacji pracowniczej w formie papierowej jest wciąż bardziej powszechne. Należy pamiętać, aby robić to w prawidłowy sposób. Sprawdź, co warto wiedzieć!

19 grudnia 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów