0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: skrocony-termin-zwrotu-vat

Artykuły:

Zwrot podatku VAT - podstawowe informacje

Poznaj zasady powstania nadpłaty podatku naliczonego nad należnym oraz wystąpienia o zwrot podatku VAT. Dowiedz się, w jakich terminach możesz liczyć na zwrot nadwyżki podatku VAT i jakie warunki należy w tym celu spełnić! Odpowiedź w naszym artykule!

8 września 2021

Skrócony termin zwrotu VAT a zakup poprzez kredyt bankowy

Przedsiębiorca po spełnieniu prawnie określonych warunków może ubiegać się o zwrot podatku VAT w terminie 25 dni. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy zakup składników poprzez kredyt bankowy wpływa na skrócony termin zwrotu VAT i jakie są warunki?

25 czerwca 2018

Zwrot podatku VAT - wszystko co warto wiedzieć

Przedsiębiorco czy wiesz, w jakim terminie możliwy jest zwrot podatku VAT? Sprawdź, jakie warunki należy spełnić aby możliwy był zwrot podatku VAT w terminie 25, 60 lub 180 dni. Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule! Sprawdź!

1 czerwca 2017

Zwrot nadwyżki VAT w skróconym terminie a korekty faktur

Najważniejszym warunkiem, który powoduje, że zwrot nadwyżki VAT w skróconym terminie jest możliwy, są w całości opłacone faktury wydatkowe. Przeczytaj artykuł i sprawdź, czy otrzymane korekty faktur utrudniają możliwość uzyskania przyspieszonego zwrotu.

7 kwietnia 2017

Skrócony termin zwrotu VAT - warto wiedzieć

Dowiedz się, ile wynosi skrócony termin zwrotu VAT oraz kto może z niego skorzystać po nowelizacji ustawy o VAT. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić, aby było to możliwe! Przeczytaj nasz artykuł, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

4 kwietnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów