0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: spolecznosc-internetowa

Artykuły:

Społeczność internetowa a marketing (cz. 1)

Dążenie do stworzenia własnej społeczności jest w nas zakodowane od urodzenia. Wraz z wiekiem i rosnącym doświadczeniem rozpoczynamy czynnie uczestniczyć w dostępnych społecznościach. Tematem artykułu będzie społeczność internetowa.

25 września 2016

Społeczność internetowa a marketing (cz. 2 )

Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób działa społeczność internetowa i jak bardzo jej członkowie są istotni dla marketingu internetowego. W poprzedniej części skończyliśmy na charakterystyce serwisów społecznościowych i ich ewolucji.

25 września 2016

Społeczność internetowa a marketing (cz. 3)

Trzecia część cyklu omawiającego pojęcie społeczności internetowej oraz korzyści jakie firmy mogą odnieść z jej wspierania. Dowiedz się czym jest społeczność internetowa oraz w jaki sposób może ona pomóc rozwijać przedsiębiorstwo!

25 września 2016

E-book: Społeczność internetowa a marketing internetowy

Społeczność internetowa ma obecnie bardzo duże znaczenie także dla przedsiębiorców. Użytkownicy portali społecznościowych to idealni odbiorcy internetowych kampanii marketingowych. Pobierz darmowego e-book'a w formacie PDF lub DOCX i dowiedz się więcej!

8 września 2015

E-book: Społeczność internetowa a marketing

Wirtualne społeczności to doskonali adresaci kampanii marketingowych, dzięki którym można wyjść poza dotychczasowe media jak prasa, radio i telewizja.

16 kwietnia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów