0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: staz

Artykuły:

Niepełnosprawny stażysta – uprawnienia w zakresie czasu pracy

Niepełnosprawny stażysta legitymujący się orzeczeniem zaliczającym go do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności pracuje na tych samych zasadach co każdy pracownik. Czy jednak posiada dodatkowe uprawnienia? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

3 października 2022

Staż - czym jest i jakie daje korzyści?

Staż jest doskonałą formą zdobycia doświadczenia zawodowego. Jeśli chcesz wzbogacić swoje CV, a jesteś osobą bezrobotną może być to dla Ciebie możliwość wykazania się w oczach właściciela firmy i być może nawiązania trwałej współpracy w przyszłości.

29 stycznia 2021

Rewolucja stażowa - staż z nowymi zasadami odbywania

Rewolucja stażowa przyniosła spore zmiany dla wszystkich osób odbywających staż. Daje osobom bezrobotnym gwarancję wyższego stypendium, co może zachęcić do zdobywania umiejętności zawodowych w takiej formie. Czy to jedyne wprowadzone modyfikacje? Sprawdź!

15 stycznia 2020

Staż dla osób bezrobotnych

Staż kierowany jest przez urzędy pracy do osób bezrobotnych. Staż odbywa się na podstawie umowy zawartej przez starostę z pracodawcą, natomiast kierującym na staż jest starosta na wniosek pracodawcy. Dowiedz się więcej na ten temat!

3 października 2016

Staż w firmie - praktyczne wskazówki jak zorganizować staż

Staż w firmie przynosi korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i samego stażysty. Pracodawca ma możliwość zdobycia cennego pracownika w przyszłosci, natomiast stażysta może uzyskać cenne doświadczenie zawodowe. PDowiedz się, jak zorganizować staż w firmie!

28 lutego 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów