0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: umowa-franczyzy

Artykuły:

Rozliczenie podatkowe umowy franczyzy - jak wygląda?

Coraz więcej przedsiębiorców prowadzi swoje biznesy w oparciu o umowę franczyzy. Jest to dobre rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, którzy nie chcą rozkręcać swojej firmy całkowicie od zera. Sprawdź, jak wygląda rozliczenie podatkowe umowy franczyzy!

2 grudnia 2022

Franczyza pomysłem na biznes

Franczyza pomysłem na biznes - czy to dobry wybór? Franczyza to jeden z nowocześniejszych modeli rozwoju biznesu. Pozwala prowadzić działalność pod marka znanej firmy co może dawać duże korzyści. Jednak jakie są wady tego modelu biznesowego? Odpowiadamy!

22 kwietnia 2021

W jaki sposób następuje opodatkowanie umowy franczyzy?

Co do zasady, obowiązujące w polskim prawie umowy cywilnoprawne cechują się znacznym zróżnicowaniem, gdzie przedmiotem umowy mogą być różne przedmioty. Co ważne, wiele z nich jest opodatkowana. Jak zatem wygląda opodatkowanie umowy franczyzy? Przeczytaj!

17 sierpnia 2020

Umowa franczyzowa - jak należy ją rozliczyć?

Franczyzodawca nadaje prawa oraz wskazuje obowiązki franczyzobiorcy. Dodatkowo dostarcza swojemu partnerowi markę oraz - co najważniejsze - wiedzę. Zapisy na ten temat zawiera umowa franczyzowa. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak ją rozliczać!

24 maja 2018

Co powinna zawierać prawidłowa umowa franczyzy?

Własny biznes, mimo, że we franczyzie, jest jedną z dróg do osiągnięcia zysku. A ryzyko niepowodzenia we własnej działalności we franczyzie jest mniejsze. Dowiedz się czym jest umowa franczyzy! Pobierz darmowy wzór umowy w formacie PDF lub DOCX!

7 lutego 2018

Dla kogo franczyza?

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat franczyzy.

16 października 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów