0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: urlop-okolicznosciowy

Artykuły:

Urlop okolicznościowy - zasady udzielania

Niektóre wydarzenia w życiu każdego człowieka wymagają dnia wolnego od pracy. W dni naprawdę ważne, jak narodziny dziecka, ślub czy śmierć bliskiej osoby przysługuje urlop okolicznościowy. Dowiedz się z naszego artykułu, na jakich zasadach się go udziela!

14 maja 2024

Urlop okolicznościowy - wymiar, korzystanie, dokumentowanie

Pracownik, u którego wystąpi ważne wydarzenie rodzinne, np. ślub czy urodzenie dziecka, ma prawo do urlopu okolicznościowego. Za dni wolne z tego tytułu przysługuje wynagrodzenie. Sprawdź, kiedy dokładnie pracownikowi przysługuje urlop okolicznościowy!

8 marca 2024

Jaki urlop przysługuje pracownikowi? Poznaj osobnicze rodzaje urlopów!

Pracodawca musi wiedzieć, kiedy udzielić pracownikowi urlop, a kiedy nie jest do tego zobowiązany. Zatrudniony natomiast powinien znać swoje prawa i obowiązki obowiązujące na tej płaszczyźnie. Poznaj osobnicze rodzaje urlopów!

24 października 2023

Urlop okolicznościowy oraz płatne zwolnienie z pracy - komu przysługuje?

Kodeks pracy przewiduje możliwość udzielenia pracownikowi urlopu okolicznościowego oraz zwolnienia z pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia. Komu przysługuje urlop okolicznościowy na jakich zasadach? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

28 lipca 2022

Wynagrodzenie za urlop okolicznościowy

Każdy pracownik w związku z ważnym wydarzeniem, może skorzystać z tzw. urlopu okolicznościowego. Za te dni zachowuje prawo do wynagrodzenia. Przeczytaj, jak obliczyć wynagrodzenie za urlop okolicznościowy!

12 października 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów